Inne nazwy snu:

futro

darmowy sennik Sen o kolorowym futrze

Sen, w którym pojawia się futro ma kilka ciekawych interpretacji. Odnosi się do sfery materialnej, do sfery uczuć, ogólnego postrzegania świata. 
  • Jeśli śni się sztuczne futro, to znak mówiący o tym, że śniący dąży do tego, by być inaczej postrzeganym niż jest w rzeczywistości. Kobieta w futrze pojawiająca się we śnie, sugeruje że śniący w ten sposób uzyska pomoc, wtedy, kiedy będzie jej potrzebował. 
  • Kiedy śniąca osoba kupuje we śnie futro może się spodziewać jakiejś dalekiej, długiej podróży. Być może to ta podróż, którą planuje od dłuższego czasu, a być może to zupełnie niespodziewany wyjazd. Zakup futra we śnie zapowiada też chorobę.
  • Widok osoby otulonej futrem to zapowiedź pojawienia się bogatego przyjaciela. Sen, w którym śniący widzi siebie ubierającego się w futro to oznaka, że nie ma on potrzeby prowadzenia bogatego życia towarzyskiego, chętniej spędzi czas we własnym towarzystwie lub w wąskim gronie znajomych, niż w tłumie ludzi. Być może takie rozwiązanie nie zawsze jest dobre dla tej osoby.
  • Sprzedawanie futra, widok zniszczonego futra to zapowiedź problemów finansowych, pogorszenia się warunków materialnych. Handlowanie futrem we śnie to zapowiedź pozytywnych efektów, założeń w prowadzonych w rzeczywistości interesach.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: tomek
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 29.05
0
0

We snie bylem ubrany w futro i odbieralem siostre ze szkoly moze to znak bo ne przepadam za zbyt wynioslym towarzystwem w ktorym obecnie jestem chyba wole miec paru sprawdzonych przyjaciol.


x