Inne nazwy snu:

sen o psie gryzącym kota, sen o gryzącym psie, sen o pogryzionym kocie

Można bez wątpienia uznać psa za najlepszego i najwierniejszego towarzysza człowieka, dlatego że strzeże jego dobytku, ochrania przed niebezpieczeństwami i jest przy nim w słabszych momentach życia. Jego symbolika senna jest bardzo bogata, ponieważ może symbolizować między innymi przyjaciela, lojalność, wierność, autentyczność i bezpieczeństwo. Jeżeli widzimy we śnie kota, wówczas odzwierciedla on indywidualizm, mądrość, spryt, samodzielność, niezależność, a także podstępność, egocentryzm i fałszywość. Jak mamy rozumieć sen o zranionym psie?
darmowy sennik Sen o kocie pogryzionym przez psa

Szczegółowe znaczenie snu:

 

 

  • Jeżeli postawy tych zwierząt względem siebie w Twoim śnie są zupełnie rozbieżne, wówczas można domniemywać, że napotkamy w naszym życiu osoby niebędące do siebie dobrze nastawione, z czego mogą wypłynąć jakieś problemy.
  • Jeżeli masz okazję śnić o psie gryzącym kota, zapewne ktoś Cię obgaduje za Twoimi plecami.
  • Jeżeli masz sen o kocie prowadzącym nierówną walkę z kotem, wówczas jest to zapowiedź przyszłych kłopotów albo niepomyślnych wiadomości. Któreś z tych wydarzeń wpłynie na Twoje życie zawodowe albo też prywatne.
  • Jeżeli śnisz o psie, które na początku ścigał, a następnie ugryzł kota, przygotuj się na zawirowania w Twoim życiu uczuciowym.
  • Rozdzielanie i uspokajanie kota prowadzącego nierówną walkę z psem jako motyw przewodni Twojego snu jest przejawem tego, że nie musisz obawiać się przyszłości. Twoje problemy w związku zakończą się i poprawi się Twoja sytuacja.

 


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Piotrek
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 27.11
0
0

Nigdy te senniki nie przestaną mnie zaskakiwać.


x