darmowy sennik Sen o katastrofie lotniczej

Sen o katastrofie lotniczej jest często nawiązaniem do rzeczywistych obaw w związku ze zbliżającą się podróżą samolotem. Taki sen pojawia się często u osób, które bardzo boją się latać i wtedy niekoniecznie zapowiada jakieś wydarzenia. To po prostu odzwierciedlenie pewnych obaw. To marzenie senne najczęściej pojawia się u osób, które będą pierwszy raz w życiu lecieć samolotem.

Według sennika katastrofa lotnicza widziana we śnie kobiety oznacza, że osoba ta bardzo boi się gwałtu. Z kolei dla mężczyzn jest to odzwierciedlenie strachu przed impotencją.

Interpretacja snu o katastrofie lotniczej tak naprawdę musi być rozważana w znacznie szerszym kontekście. Wtedy też niestety ma raczej negatywne znaczenie. Sam lot samolotem we śnie symbolizuje sukcesy, radości i wzniesienie się ponad przeciętność. Tak więc jeżeli śni nam się katastrofa lotnicza, upadek samolotu, to jest to zapowiedź porażki, smutku z niezrealizowanych marzeń lub zadań, niepowodzeń w pracy lub życiu prywatnym. Taki sen często też odnosi się do miłości - lecący samolot to miłość spełniona i szczęśliwa. Natomiast katastrofa samolotu to koniec miłości, zakończenie związku, wypalenie się uczuć i rozstanie.

Dla osób, które na co dzień są marzycielami sen o katastrofie samolotu to prawdziwy koszmar. Zapowiada bowiem dramatyczne zderzenie się z rzeczywistością, która nie rozpieszcza.

Przeżyć katastrofę lotniczą zapowiada, że wreszcie poradzisz sobie z problemami, które towarzyszyły Ci od bardzo dawna. Przyniesie Ci to olbrzymią ulgę i pozwoli wreszcie normalnie funkcjonować.
Z kolei zginąć w katastrofie lotniczej to zapowiedź szczęśliwego zakończenia konfliktów z przyjaciółmi i rodziną.

Widzieć katastrofę lotniczą to często znak, że w realnym życiu trapią Cię silne wyrzuty sumienia w odniesieniu do pewnych osób.


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: ~JOP
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 30.07
0
0

Miałem sen o rozbiciu się potężnego samolotu wojkowego, leciał nocą przechylony krótki czas bez jednego skrzydła zaniżając lot po okręgu. Bałem się że spadnie na mnie, ale ostatecznie uderzył w ziemię kilkaset metrów dalej, bez eksplozji. Domyśliłem się, że miał puste baki. Obudziłem się przerażony, bo sen był bardzo realistyczny.

Twoje imię: ERA
Dodano: 1.07
0
0

Lecę na wakacje do Holandii, oby nic złego się nie stało

Twoje imię: Ada
Dodano: 27.11
0
0

Miałam taki sen.


x