darmowy sennik Sen o dziecku

Sen o dziecku może być zwiastunem powodzenia oraz szczęścia, które teraz do Ciebie przyjdzie. Dziecko pojawiające się we śnie jest również symbolem nadziei, jaka otrzymamy od losu. Znaczenie snu dziecko to także wyjście obronną ręką z kłopotów. Może jednak nam ono uświadamiać naszą niedojrzałość. Być może najwyższy czas wydorośleć.

Kiedy widzimy dziecko we śnie, zapowiada nam ono szczęśliwy czas. Chore dziecko jest symbolem nadmiernej troski o rodzinę. Jego karmienie oznacza polepszenie sytuacji finansowej. Umierające dziecko to wróżba niepogodzenia się ze stratą. Zmarłe dziecko stanowi symbol zmartwień i smutku. Jeśli we śnie porzucamy dziecko, jesteśmy na jawie samolubni, brak nam uczuć i empatii, na którą być może ktoś liczy. Jeżeli sami się zachowujemy jak dziecko, jesteśmy niedojrzali. Znaczenie snu dziecko w wózku to stabilne i szczęśliwe życie. Przytulanie dziecka oznacza, że zbliżają się uroczyste chwile. Kiedy posiadamy nieswoje dziecko, kieruje nami zazdrość. Płacz dziecka słyszany we śnie jest symbolem napiętego i nerwowego okresu w Twoim życiu. Bawiące się ze sobą dzieci to znak bezpieczeństwa, które w końcu odczujesz.

Rodzące się we śnie dziecko symbolizuje separację z partnerem lub też powodzenie w interesach. Nowo narodzone dziecko pojawiające się w Twoim śnie to wróżba miłej niespodzianki. Kiedy widzisz położna z dzieckiem, będzie Ci teraz sprzyjać szczęście. Niesienie dziecka do chrztu zapowiada Twoje chrześcijańskie postępowanie. Pływające dziecko jest symbolem szczęśliwego końca romansu. Chore, upadające lub wrzeszczące dziecko oznacza upadek Twoich planów. Chude dziecko zapowiada złe czasy. Umierające dziecko to zwiastun nieoczekiwanego sukcesu. Morderstwo dziecka we śnie wróży wyrządzenie sobie samemu wielkiej krzywdy. Kiedy młoda kobieta śni, że ma dziecko, ktoś może ją na jawie posądzić o rozwiązłość.

Jeżeli we śnie jesteśmy odseparowani od dziecka, czeka nas niepowodzenie w wysiłkach czy też pewna porażka związana z ważną dla nas sytuacją. Uratowanie dziecka we śnie to ocalenie samego siebie przed autodestrukcją. Duże i tłuste dziecko oznacza zwiększenie dochodów. Śpiące dziecko to wróżba radości i zadowolenia z życia. Złe i kapryśne dziecko to nasza własna niedojrzałość. Problemy mogą się teraz wymykać spod kontroli. Tonące dziecko jest symbolem rozczarowania spowodowanego złudnymi obietnicami.

Nieślubne dziecko we śnie jest symbolem dezaprobaty otoczenia. Jeżeli sami nim jesteśmy, musimy zakończyć pewne nierozwiązane sprawy. Jeżeli wychowujemy nieswoje dziecko, wkroczymy teraz na nową drogę życia. Dziecko mówiące od razu po porodzie oznacza, że jakaś nieoczekiwana sytuacja może Ci utrudnić życie. Dziecko w łonie matki to obietnica poprawy losu.

Według sennika dziecko chłopiec to symbol zysków, siły w osiąganiu celów oraz realizowaniu planów. Dziecko dziewczynka jest zaś utożsamiane z kreatywnością, dążeniem do celów, ale też życiem wewnętrznym i naszą tożsamością.                  


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Hubert
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 2.07
0
0

Fajna strona o snach

Twoje imię: ~Jadwiga
Dodano: 30.06
0
0

Dobrze że jest taki sennik można się dużo dowiedzieć o znaczeniu snów

Twoje imię: Tomasz
Dodano: 27.11
0
0

Ciekawe te senniki.

Twoje imię: dzidzi
Dodano: 1.03
0
0

często śni mi się małe dziecko. Znaczenie snu jest jednak pozytywne. Zawsze potem następują spokojne i szczęśliwe dni

Twoje imię: olka56
Dodano: 28.02
0
0

Śniło mi się dziecko mojej koleżanki. Było takie cichutkie i uśmiechało się do mnie. Bardzo pozytywny sen


x