darmowy sennik Sen o dziecku na rękach

Według sennika dziecko na rękach oznacza, że nasza przyszłość będzie świetlana, bogata i nie spotka nas żadne nieszczęście. Znaczenie snu dziecko na rękach odnosi się w dużej mierze do dobrego statusu materialnego, więc snu nie należy rozumieć dosłownie, że możemy w najbliższym czasie spodziewać się powiększenia rodziny. Sen o dziecku na rękach wówczas kiedy posiadamy już potomstwo jest bardzo dobrym znakiem, nawet jeśli są one chore. Można go rozumieć również w ten sposób, że teraz nie musimy się martwić żadnymi chorobami, nasza rodzina będzie zdrowa i szczęśliwa. Nawet jeśli nasze dzieci w tym czasie rzeczywiście chorują, szybko powrócą do zdrowia. 

Gdy nosimy na rękach dziecko we śnie, a przy tym czujemy niepokój przed postawieniem go na ziemi, oznacza to, że jesteśmy ja jawie zbyt opiekuńczy. Może się to odnosić do dzieci, jak i innych osób wokół nas. Być może zbytnio przejmujemy się na co dzień sprawami innych lub niepotrzebnie się mieszamy w czyjeś życie. Choć robimy to z troski, możemy sobie narobić tym kłopotów. 

Jeśli we śnie wydaje się nam, że powinniśmy mieć dziecko na rękach, ale nie możemy go znaleźć, odnosi się to do naszych problemów, których rozwiązania szukamy, lecz nam się to nie udaje. Zabawa z dzieckiem trzymanym na rękach symbolizuje zaś chęci zrobienia w życiu czegoś szalonego. Sen jest zachętą do przełamania barier tego, co wypada, a czego nie. Kiedy trzymając dziecko na rękach robimy mu jakąś krzywdę, jest to dla nas sygnał ostrzegawczy przed niebezpiecznymi sytuacjami. Dziecko na rekach mężczyzny zwiastuje zaś chorobę. 

Jeśli śni nam się, że mamy dziecko, otworzą się przed nami jakieś nowe możliwości, na które być może długo czekaliśmy. 

Dziecko w wózku wróży nam stabilne i spokojne życie.

Małe dziecko jest symbolem rodzenia się nowych pomysłów i możliwości. Wkraczamy teraz na nowy etap życia, zdobędziemy upragniony cel lub spełnimy jakieś marzenie. 

Kiedy we śnie to my jesteśmy dziećmi lub zachowujemy się jak one, w prawdziwym życiu cechuje nas niedojrzałość. Musimy stać się bardziej odpowiedzialni i zacząć podejmować samodzielnie decyzje.


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: ~Patrickmew
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 8.04
0
0

Twoje imię: ~Natashabyday
Dodano: 28.06
0
0

Jest tu kto? :) XEvil 4.0: najlepsza decyzja przeciwko reCAPTCHA XEvil.Net

Twoje imię: ~RickeyAcrof
Dodano: 4.06
0
0

Twoje imię: Barbara
Dodano: 27.11
2
0

Dobrze czasem poczytać sobie sennik.

Twoje imię: marlena
Dodano: 28.02
0
0

Śniło mi się, że trzymam na rękach niemowlę, które słodko śpi...Super interpretacja

Twoje imię: ~marek
Dodano: 9.05
0
0

dziecko już nie małe płakało u mnie na rękach


x