Inne nazwy snu:

drabina

darmowy sennik Sen o drewnianej drabinie

Drabina we śnie to jeden z tych motywów, które oznaczają wysiłek, pewien trud w dążeniu do zamierzonych celów. Drabina może odzwierciedlać zarówno wysiłek fizyczny, jak i emocjonalny.
  • Wspinanie się po drabinie pokazuje chęć i możliwość poprawy sytuacji w sferze zawodowej, to okazja na bardziej znaczące, prestiżowe stanowisko, które przyniesie wiele pozytywnych zmian w życiu śniącej osoby. Jest zapowiedzią sukcesów. Jeśli śniący przenosi drabinę, pokazuje to, że będzie potrafił sam rozwiązać problemy, które się pojawią.
  • Jeśli pojawia się sen, w którym śniący schodzi po drabinie, jest ostrzeżeniem , by bardziej uważał na to, co robi, jakie podejmuje decyzje, gdyż może to doprowadzić do strat i pogorszenia sytuacji majątkowej, wróży ogóle problemy.
  • Drabina bez szczebli to sygnał, by być bardziej uważnym we wszystkim, co śniąca osoba aktualnie robi, a zwłaszcza w tych sytuacjach, czynnościach, które dopiero zaczyna. Uszkodzona drabina to także przestroga, że śniący zaangażował się w sytuację, która może okazać się bardzo niebezpieczna, może przynieść kłopoty i straty. Sen, w którym śniący, mimo prób, nie może wejść po drabinie, oznacza, że może on nie dostrzec bardzo ważnej szansy na zmianę swojego dotychczasowego życia zawodowego. Być może to szansa na dużo lepsze stanowisko, lub całkowita zmiana miejsca pracy.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Milena
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 27.11
0
0

Zawsze słucham się senników.


x