Inne nazwy snu:

drabina

Drabina we śnie to jeden z tych motywów, które oznaczają wysiłek, pewien trud w dążeniu do zamierzonych celów. Drabina może odzwierciedlać zarówno wysiłek fizyczny, jak i emocjonalny.
darmowy sennik Sen o drewnianej drabinie

Znaczenie snu:
  • Wspinanie się po drabinie pokazuje chęć i możliwość poprawy sytuacji w sferze zawodowej, to okazja na bardziej znaczące, prestiżowe stanowisko, które przyniesie wiele pozytywnych zmian w życiu śniącej osoby. Jest zapowiedzią sukcesów. Jeśli śniący przenosi drabinę, pokazuje to, że będzie potrafił sam rozwiązać problemy, które się pojawią.
  • Jeśli pojawia się sen, w którym śniący schodzi po drabinie, jest ostrzeżeniem , by bardziej uważał na to, co robi, jakie podejmuje decyzje, gdyż może to doprowadzić do strat i pogorszenia sytuacji majątkowej, wróży ogóle problemy.
  • Drabina bez szczebli to sygnał, by być bardziej uważnym we wszystkim, co śniąca osoba aktualnie robi, a zwłaszcza w tych sytuacjach, czynnościach, które dopiero zaczyna. Uszkodzona drabina to także przestroga, że śniący zaangażował się w sytuację, która może okazać się bardzo niebezpieczna, może przynieść kłopoty i straty. Sen, w którym śniący, mimo prób, nie może wejść po drabinie, oznacza, że może on nie dostrzec bardzo ważnej szansy na zmianę swojego dotychczasowego życia zawodowego. Być może to szansa na dużo lepsze stanowisko, lub całkowita zmiana miejsca pracy.
 
Sen o drewnianej drabinie może mieć różne znaczenia, ale zazwyczaj odnosi się do postępu, osiągnięć, a także możliwości awansu lub rozwoju w życiu. Oto kilka możliwych interpretacji takiego snu:

 

 

  • Rozwój osobisty i awans: Drewniana drabina może symbolizować Twoje dążenie do rozwoju osobistego, awansu zawodowego lub osiągnięcia wyższych celów w życiu. Sen ten może wskazywać na Twoje pragnienie podjęcia kolejnych kroków w górę na drodze do sukcesu. 
 
  • Zdobycie nowych umiejętności: Wspinanie się po drabinie wymaga pewnej zdolności i umiejętności. Sen o drewnianej drabinie może oznaczać, że pragniesz zdobyć nowe umiejętności lub nauki, które pomogą Ci osiągnąć sukces.
 
  • Postęp w życiu: Wspinanie się po drabinie symbolizuje postęp w życiu. Sen taki może odnosić się do Twojego poczucia, że wkraczasz na kolejny etap swojego życia, osiągasz cele i idziesz do przodu.

 


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Milena
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 27.11
0
0

Zawsze słucham się senników.


x