darmowy sennik Sen o deszczu

Deszcz we śnie zapowiada zmiany w życiu codziennym ale i w nastroju osoby śniącej. Ogólnie symbolizuje nieprzyjemności. Gdy jednak się przemoknie całkiem  to szczęście i zyski są zapewnione, i to w dużych ilościach.

Zdążyć przed nim to też szczęście ale nie tego rodzaju. To jest bardziej przypadek. Osoba śniąca podejmując ważne decyzje życiowe lub zawodowe ma więcej szczęścia niż rozumu. Trzeba uważać bo kiedyś to szczęście się skończy.

Deszcz który trwa bardzo długo zapowiada smutny okres w życiu emocjonalnym. Pojawia się potrzeba głębszej refleksji. Może on się pojawić niespodziewanie. W takim przypadku to ostrzeżenie. Warto spędzić trochę czasu samemu i na swoje własne potrzeby i przyjemność. Dbanie o samego siebie to podstawa aby dobrze się układało w innych aspektach życiowych.

Jeszcze jedną możliwością która pojawia się we snach to deszcz w pomieszczeniu. Wszystko co zamierzałeś lub zamierzasz zrobić będzie sukcesem i sprawi Ci to wielkie zadowolenie i przyjemność.


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: ~Justyna
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 30.06
0
0

Ten sennik mogę polecić każdemu

Twoje imię: ~Adrian
Dodano: 30.01
0
0

Sniło mi sie że zamiast deszczu padały zęby, troche żółtawe. zaczeły padac gdy babcia weszla do domu, a ja odjechalem

Twoje imię: Sylwek
Dodano: 21.01
0
0

Kiedyś na wakacjach złapała Nas ulewa przez sen. To był dziurawy namiot.

Twoje imię: Aria
Dodano: 21.01
0
0

Bardzo fajny sennik.

Twoje imię: Sebastian
Dodano: 27.11
0
0

Ten sennik zmienił zupełnie mój światopogląd.

Twoje imię: deszczyk
Dodano: 1.03
0
0

tańczyłam boso w deszczu...to był taki lekki, ciepły deszczyk, ale przemokłam cała. Mimo wszystko dobry nastrój mnie nie opuścił. Sen o deszczu to dobry zwiastun

Twoje imię: bobal
Dodano: 1.03
0
0

deszcz zawsze mnie przygnębiał, ten z sennego widzenia wydawać się mogło, że nie ma końca. Padał i nie chciał przestać...Interpretacja snu też raczej mało pozytywna

Twoje imię: kasiek
Dodano: 28.02
0
0

Śniło mi się, że byłam gdzieś na polanie i zaczął padać deszcz. Padał tak intensywnie, że cała przemokłam. Podoba mi się ta interpretacja :)


x