Inne nazwy snu:

sen o butach znaczenie

Buty to bardzo charakterystyczny element garderoby, które odpowiednio dobrane mogą być świetną wizytówką danej osoby. Mogą podkreślać charakter całego ubioru, jak i odzwierciedlać cechy charakteru danej osoby. Sen o butach jest bardzo charakterystycznym snem, które może zapowiadać poważne zmiany w życiu, odnosi się zarówno do życia prywatnego, jak i zawodowego.
darmowy sennik Sen o czystych butach

  • W powszechnej opinii sen o butach jest uważany za zły znak, który przynosi lęk i obawę o zdrowie najbliższych osób. Sen o butach posiada jednak wiele znaczeń, nie wszystkie z nich mają takie negatywne znaczenie. Śniący powinie zwrócić większą uwagę n szczegóły, charakterystyczne elementy snu, co ułatwi mu właściwe zinterpretowanie snu. 
  • Sen butach pojawia się często w snach kobiet, jest dla nich niekiedy bardzo wymownym marzeniem sennym. Kiedy kobieta śni, że zakłada własne buty lub ktoś z bliskich podaje jej buty, to znak dla niej, że powinna niedługo spodziewać się jakichś miłych wydarzeń w jej życiu. Ciekawe znaczenie ma sen o białych butach, które podaje do założenia małe dziecko. Taki sen może zapowiadać kobiecie pojawienie się dziecka.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Marcelina
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 27.11
0
0

Śniło mi się.

Twoje imię: butyk
Dodano: 1.03
0
0

zakładałam we śnie moje ulubione buty. Wyglądały jak nowe. Sen o butach, to jeden z moich ulubionych, ponieważ niesie ze sobą same miłe doświadczenia

Twoje imię: renata
Dodano: 28.02
0
0

Kiedy śnię o butach zawsze w moim życiu wydarza się coś dobrego. Mam nadzieję, że i tym razem tak będzie.


x