darmowy sennik Sen o czerwonych butach

Czerwień jako kolor kojarzy się z namiętnością i pragnieniami towarzyszącym związkowi między kobietą a mężczyzną. Buty zaś oddają nasze aktualne położenie życiowe. Czerwone buty widziane we śnie powiązane są z życiem intymnym, oznaczają życie pełne namiętności. Dodatkowo ich pojawienie się świadczy o tym, że osoba śniąca jest świadoma swojej atrakcyjności.

 

Szczegółowe znaczenie:

 

-Sen o zakładaniu czerwonych butów może oznaczać, że nie potrafisz oprzeć się pokusom, które pojawiają się na Twojej drodze. Ulegasz im zbyt szybko, właściwie bez zastanowienia. Jeżeli większość z nich kończy się dla Ciebie źle, należy wyciągnąć wnioski i zacząć panować nad swoimi pragnieniami.

 

Sen o zakładaniu czerwonych butów na wysokim obcasie znaczy natomiast, że wolisz przebywać poza domem i prowadzić rozrywkowe życie.

 

-Brudne buty widziane we śnie zapowiadają, że poznasz sekret ważnej dla Ciebie osoby. To wydarzenie może mieć istotny wpływ na Wasze późniejsze relacje.

 

-Czerwone buty na wysokim obcasie to odzwierciedlenie zbyt wygórowanych oczekiwań stawianych swojemu partnerowi albo partnerce.

 

-Sen ze zniszczonymi butami w roli głównej to przestroga przed niepohamowaną zazdrością panującą w Twoim związku. Należy odbudować namiętność, w przeciwnym razie ta zazdrość może doprowadzić do rozstania z drugą połówką.


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Maja
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 27.11
0
0

Wszystko jest dokładnie jak w moim śnie.

Twoje imię: Gloria
Dodano: 28.02
0
0

Bardzo dosadna interpretacja, nie mogę się z nią nie zgodzić


x