Inne nazwy snu:

sen o psie czarnym, sen o martwym psie, sen o psie

Prawdziwym jest twierdzenie, że pies to najwierniejszy i najlepszy przyjaciel człowieka. Jako symbol senny posiada on szeroki zakres znaczeniowy. Może oznaczać zarówno Twojego towarzysza, lojalność, wierność, szczerość, ochronę, odwagę i bezwarunkową miłość, a także zdradę, zwierzęcy instynkty, strach oraz kłamstwa.
darmowy sennik Sen o czarnym psie

Czerń pojawiająca się w snach niezmiennie kojarzy się z niepokojem, żałobą, smutkiem, rozpaczą, samotnością śmiercią. Jeżeli chodzi o sny o czarnym psie, można powiedzieć, że istnieje wiele ich interpretacji.
 
Szczegółowe znaczenie snu:
-Taki pies we śnie zapowiada zdradę, rozpowszechnianie plotek lub inną intrygę, która niestety spotka Cię ze strony kogoś z Twojego otoczenia. Może to być przyjaciel, przyjaciółka, a nawet członek rodziny. Poznasz ciemną stronę tej osoby i wreszcie przejrzysz na wylot jej prawdziwe intencje. Dla kobiet widok czarnego psa we śnie to oznaka zdrady.
-Czarny gryzący pies zapowiada chorobę w bardzo bliskiej przyszłości.
-Jeżeli we śnie bawisz się z czarnym czworonogiem, oznacza to, że Twoje życie niebawem stanie się pełne zmartwień. Ponadto utracisz coś cennego dla Ciebie.
-Ktoś uwikła Cię w swoją podstępną intrygę albo też zaatakuje Cię personalnie, jeżeli masz okazje widzieć we śnie czarnego łaszącego się psa.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: ~Hubert
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 30.06
0
0

Interesująca interpretacja

Twoje imię: Urlich
Dodano: 27.11
0
0

Dobrze czasem poczytać sobie sennik.

Twoje imię: zojka
Dodano: 1.03
0
0

Sen o psie do tej pory zwiastował same dobre rzeczy. Jednak ostatnio pojawił się w moim śnie czarny, zły pies. Znaczenie snu odczytuję jako zdradę ze strony przyjaciela...Przykre, ale prawdziwe

Twoje imię: stasia
Dodano: 28.02
0
0

We śnie zaatakował mnie wielki czarny pies. Ugryzł mnie w nogę. Choroba to ostatnie czego mi teraz trzeba...

Twoje imię: ~przejęta45
Dodano: 1.12
0
0

Śnił mi się piękny czarny pies, wyprowadzałam go na spacer. Czyżby mąż mnie zdradzał?

Twoje imię: ~Gusia927
Dodano: 18.10
0
0

Ja bardzo lubię psy więc kolor psa jakoś nie wpływa na ocenę i interpretację moich snów.


x