darmowy sennik Sen o cygance

Według sennika cyganka pojawiająca się we śnie może mieć wiele znaczeń. Sen o cygance interpretować można na wiele sposobów w zależności od całego kontekstu snu.
 
Jeżeli widzisz we śnie cygankę, bądź też jeżeli z nią rozmawiasz to jest to przestroga. Musisz być teraz bardzo ostrożny w sprawach twoich finansów, uważaj w co inwestujesz swoje pieniądze.
 
Jeśli śni ci się, że cyganka jest twoją przyjaciółką oznacza to, że wreszcie znajdziesz w swoim życiu przyjaciela, na którego będziesz mógł liczyć w niemalże każdej sytuacji.
 
Sen, w którym widzisz wróżącą cygankę odzwierciedla twoje wielkie niespełnione nadzieje w wielu sferach życiowych.
 
Jeśli we śnie pozwalasz cygance wróżyć i musisz jej za to zapłacić to jest to znak, że teraz jakaś osoba będzie cię wodzić za nos i nieco tobą manipulować.
 
Jeżeli natomiast śni ci się, że cyganka wróży ci za darmo z samej sympatii do ciebie to dobrze będzie zapamiętać treść tej wróżby, ponieważ sen taki może być proroczy.
 
Sen, w którym spotykasz się przypadkiem z cyganką to dla ciebie sugestia, że powinieneś bardzo dobrze przemyśleć propozycję jaką niedawno otrzymałeś.
 
Sen o tym, że prowadzisz z cyganką interesy to zła wróżba. Sen taki oznacza bowiem, że jakaś osoba oszuka cię w sprawach finansowych.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Bogdan
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 27.11
0
0

Ciekawe te senniki.

Twoje imię: tamara
Dodano: 1.03
0
0

jakoś nie mam zaufania do cyganek, a w moim śnie cyganka była moją dobrą przyjaciółką. Trochę w tym sprzeczności...Ale mam nadzieję, że interpretacja sennika spełni się w rzeczywistości

Twoje imię: ~Yola
Dodano: 26.02
0
0

śniła mi się stara cyganka, która chciała mi powróżyć z ręki...nie ufam cygankom

Twoje imię: ~autorka
Dodano: 1.12
0
0

Cyganka we śnie wróżyła mi z ręki. Już dawno podejrzewałam ze moja przyjaciółka jest nieszczera wobec mnie :/


x