Inne nazwy snu:

pies

darmowy sennik Sen o cierpiącym pupilu

Prawdziwa jest opinia, że pies to najlepszy kompan człowieka. Jego posiadanie niesie za sobą same pozytywy dla naszego bezpieczeństwa, jak i naszego zdrowia psychicznego. W snach zwierzę to stanowi symbol przyjaciela, lojalności, oddania, szczerości, ochrony, a w negatywnym znaczeniu również bezduszności, bezwzględności, zwierzęcych instynktów, zdrady, strachu i zakłamania. Rana we śnie jest wyrazem bolesnych doświadczeń życiowych, w których udział brał śniący i z których musi wyciągnąć wnioski na przyszłość. Ponadto zwraca uwagę na jego bezbronność oraz rozgoryczenie. Jak możemy rozumieć sen o zranionym psie?
Szczegółowe znaczenie snu:
  • Jeżeli widzisz takiego psa w swoim śnie, miej na uwadze to, że znaczenie snu o nim jest zawsze identyczne i oznacza zranionego przyjaciela, którego stanowić może dla Ciebie członek rodziny lub ktoś spoza niej albo Twoja druga połówka.
  • Zgodnie z pierwszym znaczeniem tego snu niestety to właśnie Ty jesteś źródłem przykrości dla bliskiej osoby. Ranisz ją własnym zachowaniem, czasami nawet nieumyślnie, a Wasze stosunki nie układają się najlepiej. Rozważ koniecznie zmianę postępowania, w przeciwnym razie możesz zrazić tą osobę do siebie.
  • Zraniony pies jako motyw przewodni Twojego snu może ponadto świadczyć o tym, że to jakaś osoba sprawia, że Twój bliski czuje się zraniony. Jednakże Ty nawet o tym nie wiesz. Jako dobry przyjaciel dowiedz się więcej na temat jego sytuacji, aby mu pomóc.
  • Jeżeli zraniony pies milczy w Twoim śnie, prawdopodobnie Twój bliski ukrywa przed wszystkimi swoją rozpacz i kłopoty.
  • Zraniony zły pies, którego widzisz we śnie, oznacza, że Twój przyjaciel wściekł się na Ciebie i czyni Ci wymówki.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Carla
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 27.11
0
0

Lubię czytać senniki.


x