darmowy sennik Sen o ciąży syna

Śniąc o chłopcu otrzymujemy jasny sygnał, że poprawi się nasza sytuacja finansowa. Gdy przyśnił ci się syn, to czeka cię sprawdzenie się w nowej roli i przypływ siły. Jeżeli w realnym świecie masz syna, to sen o nim jest zapowiedzią pocieszenia w sytuacji dla ciebie problemowej. Jeżeli urodzisz syna, to czeka cię odbycie podróży.

Poród w naszym śnie zazwyczaj jest przenośnią oczyszczenia, odciążenia organizmu. Gdy marzenia senne mówią o szczęśliwym porodzie, to spodziewajmy się sporej radości oraz wielkiego szczęścia. Jeżeli natomiast wyśniliśmy narodziny chłopca, są one zapowiedzią szczęścia w interesach. Narodziny dziewczynki to niestety czekające nas bolesne doświadczenia. Mając sen o koleżance w ciąży jest to dla ciebie sygnałem o sporym niezadowoleniu miłosnym. Wiele senników ukazuje koleżankę jako oznakę niespodziewanego problemu.

Kiedy w naszym śnie sami rodzimy, to uwalniamy się od wszelkich trosk i osiągniemy korzyści. Jeśli natomiast w naszym śnie jesteśmy w ciąży, to bardzo często jest to zwykłe odzwierciedlenie aktualnego naszego stanu, gdy właśnie spodziewamy się dziecka. Ciąża własna pojawiająca się we śnie może także być oznaką obawy przed zajściem w ciążę, kiedy bardzo nie chcemy mieć dzieci. Młoda dziewczyna śniąca o byciu w ciąży powinna zacząć wystrzegać się plotek i skandali. Kobieta dojrzała, która śni o byciu w ciąży, powinna wyczekiwać nadejścia bardzo dobrego okresu w jej życiu. Własny i bolesny poród jest ostrzeżeniem o rychłej chorobie. Ciężki poród w naszym śnie to nieszczęśliwe małżeństwo. Martwy płód we śnie jest ostrzeżeniem o nadchodzącej żałobie.

Jeżeli sny traktują o ciąży, to czeka nas w życiu coś zupełnie nowego, może to być na przykład przejście z jednego do drugiego jego etapu. Czasami sen o ciąży należy odczytać jako konieczność odnalezienia się w nowej roli. Senniki radzą nam jednak, aby się tej roli nie obawiać. Gdy podczas naszego snu spoglądamy na ciążę bliźniaczą, spodziewajmy się dwukrotnych korzyści z nowej sytuacji. Bliźniacza ciąża to symbol senny zwiastujący zadowolenie z życia i bezpieczeństwo w biznesie. Zdrowe bliźnięta są oznaką wielkiego spełnienia. Nadciągające kłopoty w rodzinie zwiastują nam obecne w snach chore bliźnięta. Bliźnięta jednojajowe są zapowiedzią zadowolenia z siebie, natomiast bliźnięta syjamskie oznaczają stratę finansową.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Mert
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 27.11
0
0

Ten sennik zmienił zupełnie mój światopogląd.


x