darmowy sennik Sen o ciąży siostry

Śniąc o ciąży siostry oczekujmy powodzenia i szczęścia dla bliskiej nam osoby. Rozmawiając z siostrą we śnie czeka cię udana, nowa znajomość. Umierająca siostra nawiedzająca marzenia senne jest symbolem drastycznych zmian w naszym życiu. Chora siostra wieszczy kłopoty w bliskiej rodzinie, a patrzenie na poród siostry to wejście w sposób nieuczciwy w posiadanie majątku.

Generalnie poród w naszych snach jest najprawdopodobniej obrazem swoistego oczyszczenia, odciążenia organizmu. Jeżeli staliśmy się w naszym śnie uczestnikami porodu szczęśliwego, to powinniśmy oczekiwać wielkiego szczęścia i radości. Narodziny chłopca są dla nas symbolem nieodległego szczęścia w interesach. Narodziny dziewczynki to jednak jakieś nieprzyjemne, bolesne doświadczenie. Ciąża koleżanki w naszym śnie jest przeważnie symbolem niezadowolenia miłosnego. Czasem sen o koleżance w ciąży symbolizuje jakiś niespodziewany wcześniej problem. Gdy natomiast wyśniliśmy nieszczęśliwy poród, czeka nas ból i smutek.

Jeżeli samemu rodzimy we śnie, uwalniamy się od wszelakich trosk i osiągamy jakieś korzyści. Własna ciąża występująca w naszym śnie często po prostu odnosi się do naszego aktualnego stanu, jeżeli jesteśmy akurat w ciąży. Sen o ciąży własnej to także często znak obawy przed zajściem w ciążę, jeżeli nie chcemy mieć potomstwa. Młoda dziewczyna śniąc o byciu w ciąży powinna zacząć wystrzegać się plotek i skandali. Sen o ciąży własnej w przypadku dojrzałej kobiety to zapowiedź nadejścia bardzo dobrego okresu w jej życiu. Własny i bolesny poród to ostrzeżenie przed zbliżającą się chorobą. Ciężki poród w naszym śnie oznacza nieszczęśliwe małżeństwo. Martwy płód występujący w marzeniach sennych symbolizuje nadchodzącą żałobę.

Każdy sen o ciąży traktujemy jako zapowiedź nadejścia czegoś zupełnie nowego, przejścia pomiędzy różnymi etapami w naszym życiu. Według sporej liczby senników sen o ciąży oznaczać może konieczność podjęcia się zupełnie dla nas nowej roli. Senniki przestrzegają też, aby się tej roli nie obawiać. Kiedy śniąc mieliśmy do czynienia z ciążą bliźniaczą, oczekujmy podwójnych korzyści z nowej sytuacji. Ciąża bliźniacza w snach może być także symbolem bezpieczeństwa w biznesie, zadowolenia z życia. Jeśli zobaczyliśmy we śnie bliźnięta, spodziewajmy się poprawy sytuacji finansowej. Zdrowe bliźniaki oznaczają wielkie spełnienie, a chore wieszczą kłopoty w rodzinie. Jeśli śnimy o jednojajowych bliźniętach, osiągniemy w przyszłości spore samozadowolenie. Bliźnięta syjamskie w snach zapowiadają straty finansowe.Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Xavię
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 27.11
0
0

Bardzo ciekawa interpretacja snu.

Twoje imię: Zenon
Dodano: 27.11
0
0

Bardzo fajny sennik. Gorąco polecam. Sprawdza się!

Twoje imię: siora
Dodano: 1.03
0
0

Przyśnił mi się moja siostra, była w zaawansowanej ciąży. Oczywiście tylko we śnie, ale znaczenie snu jest takie, że z całego serca życzę jej jak najlepiej


x