darmowy sennik Sen o ciąży córki

Gdy śnimy o córce w ciąży oczekujmy dobrych wiadomości, które dadzą naszej rodzinie sporo szczęścia. Sen o córce interpretuje się różnie, zależnie od tego, czy jesteśmy rodzicami w prawdziwym życiu. Jeśli nie mamy córki, to sny o córce oznaczają najwyższy czas na wykorzystanie nowych możliwości. Jeżeli jednak mamy córkę w prawdziwym życiu, to śniąc o smutnej córce oczekujmy choroby w bliskiej rodzinie. Szczęśliwa córka będzie zapowiedzią radosnych chwil, a córka wychudzona oznaczać będzie nakaz życia bardziej oszczędnego. Jeżeli w naszych snach słyszymy krzyki córki, to strzeżmy się spotkań z fałszywymi ludźmi.

Jeśli mamy sny o ciąży, to przeważnie powinniśmy traktować je jako symbol nadejścia czegoś nowego, przejścia między dwoma różnymi etapami naszego życia. Często sen o ciąży jest oznaką konieczności sprawdzenia się w nowej roli. Nie wolno się jednak tej roli obawiać. Gdy przyśniła się nam ciąża bliźniacza, oczekujmy dwukrotnych korzyści ze znalezienia się w nowej sytuacji. Ciążę bliźniaczą czasami senniki interpretują jako bezpieczeństwo w biznesie, zadowolenie z życia. Jeżeli śnimy o innej kobiecie w ciąży, to spodziewajmy się przypływu gotówki.

Jeżeli we śnie rodzimy, to uwalniamy się od wszelkich trosk i osiągamy korzyści. Jeżeli jednak śni nam się własny, bolesny poród, to czeka nas choroba. Ciężki poród to nieszczęśliwe małżeństwo. Jeśli podczas snu mamy do czynienia z martwym płodem, czeka nas żałoba. Jeżeli śniąc jesteśmy świadkami porodu szczęśliwego, oczekujmy szczęścia i radości. Poród nieszczęśliwy jest ostrzeżeniem przed nadchodzącym bólem i smutkiem.

Gdy podczas snów spoglądamy na poród, to odczytujmy to jako oczyszczenie, odciążenie organizmu. Jeżeli śniąc mamy bliźniaki, czeka nas sporo dobrych wiadomości. Jeśli jednak sami rodzimy bliźnięta we śnie, jest to symbolem powrotu do zdrowia fizycznego i psychicznego. To szczególnie dobry sen dla osób zmagających się z przeróżnymi dolegliwościami. Ciąża z komplikacjami jest ostrzeżeniem o problemach śniącej osoby, jakie rozwiązać można jedynie przy pomocy znajomych. Narodziny chłopca w naszym śnie są dla nas oznaką szczęścia w interesach. Natomiast narodziny dziewczynki są oznaką bolesnych doświadczeń. Jeżeli podczas snu jesteśmy świadkami cudzego porodu, posiądziemy majątek w sposób nie do końca uczciwy.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Karolina
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 27.11
0
0

Śniło mi się.


x