Inne nazwy snu:

chmury sennik, widzieć obłoki we śnie, chmury burzowe

Jasne, delikatne chmury płynące po niebie kojarzą się ze swobodą, poczuciem wolności i niezależności. Sen o tego typu chmurach ma pozytywny wydźwięk, wskazuje na czas spokoju, harmonii i stabilizacji życiowej. Widok jasnych chmur płynących po niebie we śnie symbolizuje zakończenie kłopotów i problemów, z którymi próbuje poradzić sobie śniąca osoba.
darmowy sennik Sen o chmurach

  • Burzowe chmury, grad, deszcz, to zwiastun niepowodzeń, kłopotów. Może się zdarzyć, że powrócą jakieś problemy z dawnych lat, o których śniąca osoba już dawno chciałaby zapomnieć. Ich powrót spowoduje, że wszystkie te wydarzenia odżyją na nowo, zakłócą osiągniętą stabilizację. Śniąca o tym osoba będzie musiała radzić sobie z nimi od nowa. 
  • Jeśli pojawiające się we śnie chmury przesuwa wiatr, można się spodziewać, że występujące problemy i nieporozumienia wkrótce przeminą.
  • Spokojne chmury na niebie, które śniący obserwuje, mogą świadczyć o powrocie równowagi psychofizycznej, ustabilizowania się wielu ważnych dla śniącej osoby życiowych spraw. To powrót do harmonii i spokoju w życiu śniącej osoby. 
  • Według niektórych senników jasne, delikatne chmurki to oznaka, że w życiu śniącej osoby pojawi się szansa na nową, interesującą znajomość. Małe, drobne chmurki to oznaka, że pojawi się u śniącej osoby wiele nietypowych, niepodziewanych pomysłów, które staną się przyczyną wielu radosnych chwil.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Victor
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 27.11
0
0

Miałam taki sen.

Twoje imię: tola
Dodano: 1.03
0
0

Obserwowałam niebo, a raczej chmury przez okno mojego mieszkania. Obraz ten bardzo mnie uspokajał...Chmury we śnie były białe i powoli płynęły po niebie...Znaczenie snu o chmurach śmiało mogę odnieść do mojego życia

Twoje imię: gwiazdeczka
Dodano: 28.02
0
0

W mojej głowie ostatnio roi się od pomysłów tak jak na sennym niebie upstrzonym drobnymi chmurkami...

Twoje imię: ~Paweł
Dodano: 15.10
0
0

Co oznacza sen, w którym latałem w chmurach?


x