darmowy sennik Sen o byciu w ciąży

Kiedy śni nam się, że jesteśmy w ciąży, oznacza to, że spełnią się nasze ukryte marzenia oraz mamy teraz możliwość spełniania swoich pragnień. Sen o byciu w ciąży jest też związany z naszą biernością. Jeśli chcemy coś osiągnąć w życiu, musimy wziąć sprawy w swoje ręce. Ponadto sen według sennika bycie w ciąży to zapowiedź nowości, które będą dla nas miały pozytywny skutek, jednak na początku nie będziemy traktować ich z entuzjazmem lub będziemy pełni obaw. Znaczenie snu bycie w ciąży to także urzeczywistnienie planów i zamierzeń. 

Kiedy we śnie widzimy ciężarną kobietę, poprawi się nasza sytuacja finansowa. Odbieranie porodu to wyzwanie, którego będziemy musieli się podjąć. Nasza praca jednak zostanie doceniona i poczujemy się wyróżnieni. Jeśli we śnie to Ty rodzisz, w najbliższym czasie spotka Cię wiele trudności. Nie możesz jednak pozwolić na to żeby zepsuły Ci one dobry humor. Poronienie we śnie to porada, aby nie wszystkie przeciwności losu brać sobie do serca i przejmować się nimi. Wówczas życie będzie o wiele łatwiejsze. 

Ciąża bliźniacza to przestroga przed pomyłką lub błędem. Oznacza ona także, że w końcu mogą spełnić się Twoje nadzieje. Bliźnięta są zachętą, by stworzyć coś we dwoje oraz mogą też symbolizować podwójną osobowość osoby śniącej.


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: pamela
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 1.03
0
0

Znaczenie snu o byciu w ciąży budzi we mnie nowe uczucia i pragnienia...może podświadomie pragnę dziecka...Często śni mi się, że jestem w ciąży

Twoje imię: ~Roksana
Dodano: 1.12
0
0

Boje się, że mogę być w ciąży ostatni często mi się to śni...


x