Inne nazwy snu:

sen o z niszczonych butach, sen o brudnych butach

Można z dużą pewnością stwierdzić, że motyw senny butów oddaje nasze aktualne położenie życiowe. Z kolei symbolika błota jest bardzo różnorodna. Często kojarzy się go z żądzami powszechnie uznawanymi za nieprzyzwoite, które wiążą się ze sferą relacji damsko-męskich i pragnieniami, a także z innymi relacjami.
darmowy sennik Sen o butach w błocie

Pojawiające się we śnie może też wskazywać na chęć wzbogacenia się w nie do końca etyczny sposób, na nasze obawy i strach, jak również stanowić uosobienie brudu moralnego, z którym mamy na co dzień do czynienia. Nieco rzadsza znaczenie mówi o brudzie w kontekście oczyszczenia. Jeżeli śnią Ci się buty w błocie, nie oczekuj pozytywnej interpretacji.
 
Szczegółowe znaczenie snu: 
  • Jeżeli widzisz takie buty we własnym śnie, najprawdopodobniej wkrótce stracisz w czyichś oczach. Zrazisz do siebie kogoś z rodziny czy też przyjaciół, przez co odwrócą się od Ciebie. Niestety ich wrogie nastawienie jest wynikiem Twoich niegrzecznych komentarzy i brakiem powściągliwości w ich wygłaszaniu. Zastanów się czy korzystniej byłoby czasami powstrzymać się od powiedzenia czegoś niemiłego.
  • Ubłocone obuwie może ponadto zwiastować, że ktoś podda Cię osądowi. Nie wiadomo do końca, kto tego dokona.
  • Według jeszcze innej interpretacji sen taki zapowiada, że na drodze do osiągnięcia jakiegoś celu spotkają Cię kłopoty, które doprowadzą Cię do opóźnienia w jego realizacji.
  • Ociekające błotem buty w Twoim śnie świadczą o tym, że w niedalekiej przeszłości przeszłaś bądź przeszedłeś przez ciężkie chwile w swoim życiu.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: JustynaC
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.02
0
0

Przyśniły mi się moje ulubione buty całe w błocie...sennik ma rację, niedawno wiele przeszłam

Twoje imię: ~Paulaa34
Dodano: 1.12
0
0

Miałam buty w błocie we śnie, nie mogłam ich umyć. NIE LUBIĘ MIEĆ BRUDNYCH BUTÓW! Czuję, że to nic dobrego nie wróży ;/


x