Inne nazwy snu:

sen o noszeniu dziecięcego obuwia, sen o dziecięcym obuwiu

Można uznać z całą pewnością, że buty przekazują informacje o charakterze noszącej je osoby. Dostarczają informacji o pozycji społecznej zajmowanej przez osobę śniącą.
darmowy sennik Sen o butach dziecięcych

Dziecko pojawiające się we śnie to symbol czystości, niewinności i autentyczności, a także życzliwości i dobrych zamiarów, które posiadasz. Sny o nim mogą też mówić o słabej i delikatnej stronie Twojej osobowości. Jeżeli mamy do czynienia z obuwiem dziecięcym, interpretacja snów o nich bywa różna i niejednoznaczna.
 
Szczegółowe znaczenie snu:
 
  • Obuwie dziecięce we śnie oznacza coś czystego, niewinnego, bezbronnego, delikatnego, a także zdrowie, wartości moralne, naiwność i współczucie. Ktoś dobrze Ci znany może spodziewać się dziecka.
  • Jeżeli widzisz buty dziecięce we śnie, to sygnał, że poradzisz sobie dobrze w tej roli dzięki Twojemu rozsądnemu i praktycznemu podejściu do życia. Nie ma tu znaczenia fakt posiadania lub planowania dziecka
  • Motyw bucików dziecięcych można interpretować jako potrzebę czułości, trudne wydarzenia albo osłabienie zaufania. Jeżeli jesteś posiadaczem bądź posiadaczką dziecka, wtedy zwiastuje to pomyślny dla Ciebie okresu w życiu.
  • Noszenie dziecięcych butów we śnie może być symbolem czystego i niewinnego podejścia osoby śniącej albo wprost przeciwnie, mówić o jej niedojrzałości.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Berlin
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 27.11
0
0

Ciekawe te senniki.

Twoje imię: iko
Dodano: 1.03
0
0

Piękne znaczenie ma sen o bucikach dziecięcych. Od razu wszystko widzę w jasnych barwach.

Twoje imię: fiona
Dodano: 28.02
0
0

Śniły mi się śliczne dziewczęce buciki. Jak się okazało moja koleżanka spodziewa się córeczki :)


x