Inne nazwy snu:

bieganie

darmowy sennik Sen o bieganiu po ulicy

Sen o bieganiu oznacza, że zbliżamy się do szczęścia. Symbol ten namawia Cię, by nie siedzieć bezczynnie, ale korzystać z każdej okazji. Ponadto bieganie świadczy o naszej potrzebie ciągłego rozwoju, postępu. Bieganie wskazuje na uciekający czas, który trzeba jak najlepiej wykorzystać. 

Znaczenie snu bieganie to miłe niespodzianki, które Cię czekają jeśli to Ty w nim biegasz. Kiedy obserwujesz jak inni biegają, czekają Cię zaś kłótnie i nieporozumienia. Biegające dzieci są symbolem optymizmu, który nie będzie Cię teraz opuszczał. Gdy biegasz z innymi, dostaniesz zaproszenie na ważną uroczystość. Jeśli nie możesz biegać, spotka Cię choroba lub kłopoty w pracy. 

Bieganie bez celu zwiastuje brak perspektyw, poczucie beznadziei. Bieganie z radością to oznaka szczęścia. Bieganie za wrogiem wróży Ci zwycięstwo. Kiedy biegasz nago, sen symbolizuje zdradę. Jeżeli śni Ci się bieganie boso, nie będziesz miał na drodze do celu żadnych udogodnień, tylko ciężka praca pomoże Ci zrealizować plany. Bieganie po lesie ostrzega przed wtrącaniem się w sprawy innych ludzi. Bieganie po łące oznacza pomyślność w interesach. Bieganie po wodzie zapowiada szczęście w miłości lub też w sprawach zawodowych. Bieganie po pokoju to strata. Jeśli dobiegniesz do celu, spełnią się Twoje plany.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: ~_daris_
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 29.01
0
0

Sprawdził mi się sen o bieganiu

Twoje imię: Andrew
Dodano: 27.11
0
0

Lubię czytać senniki.


x