darmowy sennik Sen o białych butach

Buty ogólnie oznaczają naszą pozycję społeczną, zawód, który wykonujemy czy też nasze relacje z otoczeniem. Według sennika białe buty są jednak pozytywnym znakiem. Biel zazwyczaj oznacza podniosłość i uroczystość chwil, ponieważ białe ubrania i obuwie są zakładane na przykład podczas ślubu czy też pierwszej komunii. Założenie białych butów jest więc symbolem uroczystych i szczęśliwych wydarzeń w życiu. Może ono zwiastować nadejście pomyślnych czasów lub szykującą się w rodzinie uroczystość. Najczęściej sen o białych butach przytrafia się kobietom. Znaczenie snu białe buty jednak oznacza nie tylko powodzenie w sferze rodzinnej czy uczuciowej, ale też może dotyczyć życia zawodowego czy towarzyskiego. Kiedy sami zakładamy białe buty we śnie możemy liczyć na to, że to właśnie nas spotka coś dobrego. Jeśli podaje nam je ono dziecko, może to być zwiastun pojawienia się nowego członka rodziny. 

W sytuacji kiedy to my komuś podajemy białe buty, miła niespodzianka czeka kogoś innego, ale śniąca o tym osoba bezpośrednio się do niej przyczyni. Obdarowywanie kogoś białymi butami oznacza sprawienie jej przyjemności. 

Kidy ktoś dostaje od nas białe buty ślubne, możemy niebawem zostać zaproszeni na jego ślub lub inną uroczystość bardzo ważna w jego życiu. Jeśli to my je otrzymujemy, również może to być wróżba zamążpójścia. 

Nowe buty oznaczają podróż, daleką drogę. 

Buty sportowe zwiastują szybkie poradzenie sobie z trudnościami, łatwe przejście przez problemy. 

Kupowanie butów wróży złożenie Ci przez kogoś obietnicy, którą niekoniecznie uda się spełnić. 

Podarte buty symbolizują kłopoty lub choroby.


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Wszytkie dane zostały exportowane do pliku!
Twoje imię: Natan
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 27.11
0
0

Ten sennik odmienił moje życie.

Twoje imię: bucik
Dodano: 1.03
0
0

Śniło mi się, że byłam na zakupach i przymierzałam buty, dużo butów. Zawsze kiedy śnią mi się buty oznacza to , że gdzieś wyjadę, nawet na chwilę. Wiem,że sen można różnie interpretować, ale w moim przypadku buty zawsze symbolizują podróż

Twoje imię: czesc
Dodano: 28.02
0
0

Białe buty we śnie zawsze przynoszą mi coś dobrego. Świetna interpretacja

Twoje imię: ~Marcin
Dodano: 15.10
0
0

Co oznacza sen, w którym kupiłam takie ładne białe buty, co to może znaczyć?

Twoje imię: ~Grażyna
Dodano: 25.06
0
0

byłam na dancingu, chciałam tanczyc lecz nie mogłam bo byłam boso. nie mogłam znależć moich białych butów. szukałam ich w różnych salach były setki różnych białych butów lecz nigdzie nie było moich.


x