darmowy sennik Sen o awanturze

Jeśli z kimś się mocno sprzeczasz we śnie, musisz to potraktować jako przestrogę. Możesz rzeczywiście się z kimś pokłócić lub paść ofiarą oszustwa. Sen o awanturze jest również symbolem braku akceptacji lub pogodzenia się z czyimś zdaniem. Według sennika awantura na klatce schodowej to znak, że znajomi zaskoczą Cię planami na wieczór. Awantura w domu zwiastuje huczną zabawę.

W pracy jest symbolem tego, że współpracownicy zaproszą Cię na wieczorne wyjście.

Awantura na ulicy oznacza, ze pozbędziesz się problemów.

Znaczenie snu awantura, w której uczestniczysz to kłótnia z kimś bliskim.

Jeśli to Ty się awanturujesz, jesteś zarozumiały i może to mieć zgubny wpływ na Twoje kontakty z otoczeniem. Kiedy natomiast widzisz awanturnika, konflikt w Twojej rodzinie zostanie zażegnany. Kiedy robisz komuś awanturę, pojawi się w Twoim życiu ktoś wartościowy, z kim będziesz chcieć spędzać swój czas. 

Ze snem o awanturze jest związany również ten o kłótni.

Kłótnia z partnerem lub partnerką oznacza problemy miłosne, które mogą Was teraz dosięgnąć. Kłótnia z matką lub ojcem zwiastuje chęć do usamodzielnienia się lub oznacza, że jesteśmy nieco niedojrzali.

Jeśli kłócimy się z przyjacielem lub przyjaciółką, nie jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani swoją sytuacją życiową. Kłótnia z szefem to symbol problemów zawodowych.

Kłótnia z teściową oznacza zażarty konflikt.

Kłótnia małżeńska zapowiada pojednanie i spokojne czasy. Kiedy widzisz kłócące się osoby albo je słyszysz, czekają Cię straty finansowe.


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Nell
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 27.11
0
0

Nigdy te senniki nie przestaną mnie zaskakiwać.

Twoje imię: koki
Dodano: 28.02
1
0

byłam świadkiem awantury we śnie. W sumie to nie pierwszy raz i za każdym razem sen zwiastuje jakąś kłótnię. Świetna interpretacja, u mnie zawsze się sprawdza

Twoje imię: Wera
Dodano: 28.02
0
0

Strasznie kłóciłam się we śnie z moją przyjaciółką, a my zazwyczaj się nie kłócimy, co najwyżej sprzeczamy

Twoje imię: ~Aga
Dodano: 15.10
0
0

Śniło mi się, że kłóciłam się z teściową, myślę że to może mieć dużo wspólnego z prawdziwym życiem


x