darmowy sennik Sen o aresztowaniu

Jeśli śni nam się aresztowanie, być może męczy nas poczucie winy. Według sennika aresztowanie oznacza też czyny, za które będzie trzeba nam słono zapłacić. Musimy się więc liczyć z tym, ze każdy czyn ma soje konsekwencje. Znaczenie snu aresztowanie zwiastuje również ściągnięcie na nas podejrzeń zrobienia czegoś, co w ogóle nas nie dotyczy. Jeśli widzimy czyjeś aresztowanie lub je powodujemy, oznacza to, że nikt nie uległ złudzeniom, jakie starałeś się stworzyć. Sen o aresztowaniu symbolizuje również nieczyste intencje wobec Twojej osoby. Ktoś może Cie próbować zniszczyć, jednak możesz jeszcze temu zapobiec. Jeśli sami jesteśmy aresztowani, męczą nas wyrzuty sumienia, z którymi nie dajemy sobie rady. Powinniśmy więc w końcu stawić im czoła i naprawić to, co złego zrobiliśmy. Aresztowanie we śnie kobiety może oznaczać jej zniewolenie, które może się nasilać. Dla mężczyzny ten sen jest symbolem zazdrości i ograniczenia, które jest z nią związane. 

Aresztowanie bliskiej osoby to symbol naszej troski o nią oraz zamartwiania się o jej szczęście i dobrobyt.

Aresztowanie przez policję oznacza, że możemy się łatwo wdać w kłótnie z przyjaciółmi. Należy teraz unikać konfliktów. Policja widziana we śnie to zaś zwiastun niepokoju i silnych lęków związanych z zasadami, których być może nie przestrzegamy. Pojawia się ona we śnie osób, które maja wyrzuty sumienia z jakiegoś powodu. Kiedy mamy we śnie z nią nieprzyjemności, czeka nas konfrontacja z przeciwnościami losu. Jeśli uciekamy przed nią, na jawie próbujemy uciekać przed ważnymi zobowiązaniami. Kiedy jesteśmy zatrzymywani przez policję, czas zacząć bardziej zwracać uwagę na zasady moralne. Gdy przebywamy na komisariacie, mamy duże wyrzuty sumienia. Gdy słyszymy jak policja jedzie na sygnale, czeka nas ważne wydarzenie. Widok przejeżdżającego patrolu policji to symbol nieprzyjemności w pracy. 

Policjant oznacza lęk przed poniesieniem konsekwencji swoich czynów. Może on również oznaczać niedojrzałość emocjonalną. 

Więzienie pojawiające się we śnie symbolizuje zniewolenie. Jesteś niewolnikiem rzeczy lub ludzi i pragniesz się od nich uwolnić. Kiedy je tylko widzimy, jesteśmy teraz bezpieczni. Bycie w więzieniu oznacza, że rozczaruje Cię ktoś bliski. Siedzenie w nim niewinne wróży nieufność otoczenia. Jeśli zostajemy uwolnieni, czeka nas nowy etap w życiu. Ucieczka z więzienia oznacza szczęśliwy okres w życiu. Bliska osoba w więzieniu to znak, że cenisz niezależność. Kiedy to my kogoś wsadzamy do więzienia, czeka Cię świętowanie jakiegoś wydarzenia z rodziną. 

Kajdanki oznaczają napięcie i nerwy. Ich widzenie we śnie symbolizuje nieprzyjemności wywołane tym, że mówisz za dużo. Ktoś zakuty w kajdany symbolizuje pokonanie ludzi, którzy są dla Ciebie nieżyczliwi. Kiedy to Ty jesteś w nie zakuty, boisz się, że spotka Cię coś złego. Zakuwanie kogoś w kajdany to znak, że uda Ci się rozwiązać problem związany z innymi. Kajdanki erotyczne są wróżbą niespełnienia w sprawach seksualnych. 

Przesłuchanie może oznaczać, że ktoś zbiera na Twój temat informacje. Bycie przesłuchiwanym we śnie to znak, że nie należy ufać wszystkim znajomym i przekonasz się o tym niedługo. Przesłuchiwanie kogoś oznacza pokonanie trudności i osiągnięcie celu.


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Alek
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 27.11
0
0

Uwielbiam senniki.

Twoje imię: marfi
Dodano: 1.03
0
0

Zostałam niesłusznie aresztowana we śnie, ale nikt nie chciał słuchać moich wyjaśnień. Rzeczywiście od jakiegoś czasu męczą mnie wyrzuty sumienia...słuszna interpretacja snu

Twoje imię: ~Olivia
Dodano: 15.10
0
0

Śniło mi się, że aresztowali mi brata, faktycznie troch się o niego marwię

Twoje imię: ~ula
Dodano: 1.12
1
0

Aresztowali mnie we śnie, bardzo się bałam bo zostały w domu moje dzieci same i się martwiłam bardziej o nie niż o siebie.


x