Ten pojawiający się we śnie przedmiot należy traktować przede wszystkim jako próbę ostrzeżenia przed zbliżającymi się kłopotami, pewnymi niepowodzeniami w życiu. Symbol ten odnosi się także do sfery uczuć i emocji śniącego. Pokazuje, że powinien wrócić do błędu popełnionego w przeszłości i go naprawić, by móc iść naprzód bez obciążeń z przeszłości.
darmowy sennik Sen o akwarium

  • Akwarium pełne wody jest symbolem powodzenia w finansach, dobrego czasu na podejmowanie decyzji i realizowanie planów. Odmienną sytuację przynosi widok pustego akwarium, należy się wtedy przygotować na niepowodzenia i kłopoty.
  • Akwarium we śnie pokazuje także pewien chaos w życiu emocjonalnym śniącej osoby. To znak, że czuje się ona w pewien sposób ograniczana, nie może w pełni realizować swoich zamiarów. Pokazuje także, że nie zawsze okazuje swoje prawdziwe uczucia, ukrywa je pod maską stwarzając jedynie pozory normalności. Może więc to dobry czas, by porzucić fałszywe emocje i rozpocząć życie prawdziwymi emocjami, by nie było zbyt późno na zmiany.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Justyna
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 1.07
0
0

Opisy sów opisane rzetelnie, zachęcam do czytania

Twoje imię: Tadek
Dodano: 27.11
0
0

Miałam taki sen.

Twoje imię: pola
Dodano: 1.03
0
0

nie da się ukryć, że w moim życiu panuje ostatnio chaos. Widziałam we śnie akwarium pełne różnych rybek i przedmiotów.

Twoje imię: ~Cezary
Dodano: 15.10
0
0

Co oznacza sen, w którym widziałem akwarium, ale na jaszczurkę?

Twoje imię: ~mirek
Dodano: 1.12
0
0

Taki dziwny sen miałem: Pływałem w akwarium które mam w domu z rybami i one chciały mnie zjeść. Uciekałem przed nimi i pływałem wkoło. Ktos wie co to moze znaczyc


x