Sny o aborcji niosą ze sobą niepokój i skłaniają nas do refleksji. Dla kobiety w ciąży oznaczają zazwyczaj głęboko skrywany lęk o utratę dziecka oraz obawę przed podołaniem obowiązkom, które wkrótce ją czekają. Aborcja wbrew pozorom pojawia się nie tylko w snach przyszłych mam. Dotyczy tak samo kobiet jak i mężczyzn. Sen o przerwaniu ciąży jest ostrzeżeniem, że powinniśmy dokładnie przemyśleć decyzje, które zamierzamy podjąć, ponieważ mogą mieć one na nas negatywny wpływ. Sen o aborcji oznacza konflikt pomiędzy naszą moralnością, a oczekiwaniami innych. Należy więc dokonać rozważań, czy aby przypodobać się otoczeniu warto porzucić nasze wartości i narazić się na wyrzuty sumienia.
darmowy sennik Sen o aborcji

Kiedy bierzemy udział w aborcji jest to także zwiastun nieszczęścia, które może oznaczać najczęściej utratę kogoś bliskiego, niekoniecznie poprzez jego śmierć. Możemy sami dokonać czegoś, co spowoduje, że nasi bliscy odwrócą się od nas. Choć sny o aborcji niosą ze sobą obawę i zdenerwowanie, możemy potraktować je jako szansę, aby zmienić pewne wydarzenia i zapobiec ich negatywnym skutkom.


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Halina
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 27.11
0
0

Ten sennik odmienił moje życie.

Twoje imię: smutnaOna
Dodano: 1.03
0
0

Sen ma naprawdę głębokie znaczenie i dał mi dużo do myślenia. Mam nadzieję, że nigdy nie będę w takiej sytuacji. Sam sen o aborcji był przerażający


x