darmowy sennik Sen ciąża bliźniacza

Ciąża bliźniacza to zazwyczaj symbol większego wysiłku w dążeniu do osiągnięcia jakiegoś celu. Musimy jednak być ostrożni i bardzo cierpliwi, a w niedługim czasie zostaniemy za ten wysiłek wynagrodzeni. Ciąża w naszym śnie jest zawsze traktowana jako symbol czegoś całkiem nowego, przejścia pomiędzy dwoma różnymi etapami w naszym życiu.

Czasami oznacza to obowiązek sprawdzenia się w zupełnie nowej roli, jednak ważne jest, aby się tej roli nie obawiać. Sen o ciąży bliźniaczej to symbol podwójnych korzyści, jakie wynikają z nowej sytuacji, w której się znaleźliśmy. Kobieta śniąca o ciąży powinna taki sen odczytać jako dobry omen spełnienia się jej wszystkich marzeń. Gdy natomiast w naszym śnie spoglądamy na inną ciężarną kobietę, to w niedługim czasie spodziewajmy się pokaźnego przypływu gotówki. 

Jeżeli śnimy o ciąży bliźniaczej, to niektóre senniki nakazują traktować to jako symbol bezpieczeństwa w biznesie, zadowolenia z życia i wierności. Jeżeli podczas snu posiadamy bliźnięta, to powinniśmy oczekiwać pomyślnych wiadomości. gdy w trakcie snu urodziliśmy bliźniaki, powinniśmy odczytać to jako znak rychłego powrotu do zdrowia psychicznego i fizycznego, co jest bardzo dobrym symbolem szczególnie dla osób mających rozmaite dolegliwości. Poprawa sytuacji finansowej powinna nastąpić po śnie, w którym obecne były bliźnięta.

Bliźnięta zdrowe są symbolem wielkiego spełnienia, ale bliźnięta chore to zapowiedź kłopotów w rodzinie. Sen o bliźniętach jednojajowych to zwiastun sporego zadowolenia z siebie. Bliźnięta syjamskie to natomiast strata finansowa. 

Ujrzenie porodu w trakcie snu to znak oczyszczenia, odciążenia organizmu. Gdy śniąc jesteśmy uczestnikami szczęśliwego porodu, to osiągniemy wielkie szczęście i radość. Sen o narodzinach chłopca zazwyczaj interpretujemy jako szczęście w interesach, ale już sen o narodzinach dziewczynki to nadejście bolesnych doświadczeń. 

Będąc świadkiem cudzego porodu oczekujmy wejścia w sposób nieuczciwy w posiadanie majątku. Sen o nieszczęśliwym porodzie to ostrzeżenia przed nadciągającym smutkiem i bólem. Jeśli sami rodzimy we śnie, to uwolnimy się od trosk i osiągniemy korzyści. Wyśnienie własnego i bolesnego porodu jest przestrogą przed nieodległą chorobą. Sen o ciężkim porodzie to symbol nieszczęśliwego małżeństwa. Martwy płód to żałoba.


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Natalia
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 27.11
0
0

Uwielbiam senniki.

Twoje imię: ~Mat
Dodano: 26.02
0
0

Widziałam we śnie kobietę w ciąży. Według sennika czeka mnie przypływ gotówki, lepiej być nie może :)


x