darmowy sennik Romans z szefem

Jeśli śni nam się szef, symbol ten można interpretować na różne sposoby.

Po pierwsze jest on wróżbą awansu. Jeśli więc czekałeś bardzo długo na wyższe stanowisko, to teraz może się spełnić Twoje marzenie.

Jednak szef we śnie jest także zwiastunem zwolnienia i kłopotów zawodowych. Możesz więc stracić swoją posadę i mieć trudności ze znalezieniem nowej. Wywiązuj się teraz lepiej z powierzonych Ci zadań żeby nie podpaść szefowi i nie przyczynić się do zwolnienia.

Romans z szefem jest natomiast inaczej interpretowany.

Sen o romansie z szefem odczytujemy jako pociąg do władzy, pieniędzy i sukcesów. Być może naszym marzeniem jest zdobycie tego wszystkiego. Może się ono spełnić jeśli będziemy do tego cierpliwie dążyć.

Co więcej według sennika romans z szefem to symbol nieodwzajemnionej miłości. Jeśli budujemy teraz pewną relację lub jesteśmy w związku z dłuższym stażem, powinniśmy porozmawiać szczerze z partnerem. Być może nie pała on do nas już uczuciem lub jest ono znacznie słabsze.

Znaczenie snu romans z szefem nie zawsze jest jednak takie oczywiste. Czasami jest to po prostu fantazja seksualna, zwłaszcza u młodych kobiet pracujących u przystojnego pracodawcy.                  


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Ada
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 27.11
0
0

Lubię czytać senniki.

Twoje imię: szalona
Dodano: 1.03
0
0

Romans z szefem...znaczenie snu jest dość obszerne i można je różnie interpretować. Śniło mi się, że romansuję z szefem w pracy. Być może sen jest odzwierciedleniem moich pragnień, bo nie ukrywam, że szefa mam przystojnego ;)


x