Inne nazwy snu:

kot, pies

darmowy sennik Kot walczący z psem

Prawdziwa jest opinia, że pies to najlepszy kompan człowieka. Jego posiadanie niesie za sobą same pozytywy dla naszego bezpieczeństwa, jak i naszego zdrowia psychicznego. W snach zwierzę to stanowi symbol przyjaciela, lojalności, oddania, szczerości, ochrony i miłości. Z kolei kot, który odmiennie od psa jest indywidualistą, we śnie stanowi wyraz oryginalności, mądrego umysłu, bystrości, samowystarczalności, wolności, a również podstępności, fałszywości i egoizmu. Jak możemy rozumieć sen o psie gryzącym kota?
Szczegółowe znaczenie snu:
  • Warto zapamiętać jakie nastawienie względem siebie miały w Twoim śnie te zwierzęta. Jeżeli odnosiły się do siebie z wrogością, wówczas można wnioskować, że spotkasz się w swojej rzeczywistości z nieprzychylnie do siebie podchodzącymi osobnikami. Ich niesnaski mogą w przyszłości uwikłać Cię w jakieś problemy.
  • Pies gryzący kota symbolizuje czyjeś plotki, których tematem jesteś Ty.
  • Sen o psie walczącym z kotem nie niesie za sobą pozytywnego przesłania. Czekają Cię jakieś problemy bądź niewesołe wiadomości. Najprawdopodobniej odciśnie to jakieś pięto na Twoim życiu prywatnym bądź zawodowym.
  • Sen o psie ścigającym, a następnie gryzącym kota zapowiada, że możesz spodziewać się w najbliższej przyszłości perturbacji i rozterek w Twoim życiu uczuciowym.
  • Śnienie o rozdzielaniu i uspokajaniu walczącego kota z psem oznacza, że nie musisz się martwić, albowiem zwiastuje to szybką poprawę Twojego położenia życiowego po przejściowych kłopotach uczuciowych.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Iga
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 27.11
0
0

Miałam taki sen.


x