darmowy sennik Sen o zwłokach

Sen o zwłokach zapowiada nadejście bardzo smutnych wiadomości, które mogą bardzo zmienić Twoje życie. To też często ostrzeżenie przed rozpoczynaniem pewnych interesów z niesprawdzonymi ludźmi. Według sennika zwłoki w śnie młodych ludzi wróżą sporo przykrości, rozczarowań i niemiłych sytuacji.

Zwłoki składać do grobu to z kolei zapowiedź szczęśliwych chwil w związku.

Z kolei widzieć we śnie zwłoki w trumnie to zwiastun nagłej śmierci bliskiego przyjaciela bądź też kogoś z rodziny. Zwłoki w trumnie zapowiadają też rozmaite komplikacje w sprawach zawodowych, spore problemy w pracy, bądź na gruncie stosunków biznesowych.

Trzymać zwłoki z domu to zapowiedź niespodziewanego ślubu w najbliższej rodzinie. Będzie to wydarzenie zaskakujące.

Widzieć we śnie zwłoki kogoś z rodziny lub przyjaciela to niestety zwiastun śmierci tej osoby. Jest to niewątpliwie jeden z najgorszych snów, jakie mogą przytrafić się osobie śniącej. Część senników jednak interpretuje ten sen jako zapowiedź zerwania więzi rodzinnych, albo niepowodzeń w ważnych interesach.

Widzieć we śnie własne zwłoki to zapowiedź długiego życia, nie jakby się mogło wydawać problemów. W aspekcie psychologicznym zwłoki mogą symbolizować pewną część Ciebie, z którą powinieneś się jak najszybciej pożegnać.

Widzieć we śnie wiele zwłok zapowiada, że ktoś poprosi Cię o radę i przy podejmowaniu decyzji będzie bardzo liczył się z tym, co mu doradzisz.

Spalone zwłoki widzieć to znak, że niektóre bardzo silne i długotrwałe uczucia powodują w Tobie pustkę i nawarstwiają uczuci wypalenia, co ma bardzo niekorzystny wpływ na wiele sfer Twojego życia.

Sen, w którym rozmawiasz ze zwłokami sygnalizuje konieczność powrotu do spraw, których w swoim życiu jeszcze nie zdążyłeś zakończyć. Tylko ich ostateczne zamknięcie pozwoli Ci na spokojne życie i funkcjonowanie.

Zwłoki, jak też związane z nimi widmo śmierci to często symbol spraw, które już zakończyły się w naszym życiu, jednak ciągle nie dają nam spokoju.


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: ~MireKM
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 29.01
0
0

Ostatnio często śnią mi się zwłoki, mam nadzieję że nic złego mnie nie spotka

Twoje imię: Jakub
Dodano: 28.11
0
0

Śniło mi się.

Twoje imię: ~Piko
Dodano: 12.09
0
0

Otworzono trumnę po chwil zrozumiałem że w trumnie jest moja dawno zmarła mama. Po chwili trzy kobiety zaczęły wyjmować narkotyki z ciała mamy. Mama w momencie kiedy z niej to wyjmowali obudziła się z bólu który jej zadali.


x