darmowy sennik Sen o znalezieniu portfela

Według sennika znaleźć portfel we śnie to znak, że w rzeczywistym życiu znalazłeś coś bardzo cennego. Może jeszcze o tym nie wiesz, ale ułatwi co to życie. Sen o znalezieniu portfela może tez sugerować, że odkryjesz czyjś sekret albo dowiesz się czegoś sensacyjnego.
Sen, w którym znajdujesz portfel pełen pieniędzy oznacza, że zależy ci na tym aby wzbogacić się bardzo szybko, jednak nie jest to takie proste. Żeby zdobyć bogactwo czeka cię sporo pracy.
Jeżeli głównym motywem snu jest twój portfel to oznacza to, że świetnie poradzisz sobie z samodzielnym utrzymaniem całej twojej rodziny. Nie potrzebujesz w tym celu pomocy innych osób.
Sen, w którym natomiast gubisz portfel pełen dokumentów oraz pieniędzy oznacza, że doświadczysz wkrótce w życiu bardzo poważnej straty, która odbije się na wielu sferach twojego życia.
Jeśli we śnie otwierasz portfel albo wyjmujesz go z kieszeni to jest to znak, że ktoś będzie niedługo potrzebować twojej pomocy.
Kasa wypadająca z portfela we śnie to dla ciebie ostrzeżenie, że nie powinieneś brać udziału w ciągłym wyścigu szczurów, ponieważ może to dla ciebie skończyć się bardzo źle.
Jeżeli we śnie widzisz bardzo gruby portfel to jest to zapowiedź dobrej życiowej passy oraz powodzeń w codziennym życiu.
Jeżeli w swoim śnie wkładasz do portfela pieniądze albo monety oznacza to, że teraz jest dla ciebie świetna passa w interesach. Warto więc inwestować i podejmować odważne decyzje finansowe.
Nowy portfel pojawiający się we śnie zapowiada sporo bardzo nieprzyjemnych obowiązków, jakie czekają na ciebie w najbliższym czasie.
Stary portfel, który jest bardzo zniszczony oznacza, że czeka cię sporo ciężkiej i żmudnej pracy, za którą jednak nie otrzymasz odpowiedniego wynagrodzenia.
Jeżeli śni ci się, że znajdujesz portmonetkę oznacza to, że będziesz mieć spore szczęście w miłości.
Z kolei zgubienie portmonetki nawiązuje do twojego sporego niezadowolenia z życia seksualnego.
Jeżeli we śnie pojawia się cudzy portfel to znak, że jesteś uzależniony od finansów innej osoby i ciągle żyjesz na jej koszt. Co jest już sporą przesadą.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Danuta
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Wszystko jest dokładnie jak w moim śnie.


x