Inne nazwy snu:

Monety

darmowy sennik Sen o złotych monetach

Sen o monetach jest związany z materialistycznym podejściem do życia, sferą seksualną oraz interesami, które są przez nas prowadzone. Monety symbolizują również niepokój związany z nowopoznanymi osobami oraz ich zamiarami wobec naszej osoby. 

Jeśli we śnie widzisz monety, czeka Cię jakieś niebezpieczeństwo. Złote monety są ostrzeżeniem przed wydatkami. Miedziane oznaczają pomyślność. Srebrne zwiastują zarobki związane z zagranicą. Znaczenie snu monety niklowe to zaś nowe obowiązki, które wkrótce na Ciebie spadną. 

Przyjmowanie monet wiąże się ze stratami pieniężnymi. Kiedy je posiadamy, czeka nas ciężkie życie. Znalezienie monet zwiastuje poradzenie sobie w każdej sytuacji. Ich liczenie to podpowiedź, by ostrożnie robić interesy. Rozdawanie monet oznacza, ze teraz łatwo możemy wpaść w kłopoty. Wydawanie ich jest zaś wróżbą zdobycia czyjejś wdzięczności, która może być dla nas korzystna. Obce lub zagraniczne monety wiążą się z nieoczekiwanym zyskiem np.: spadkiem z zagranicy. Produkowanie monet oznacza, że nie będziesz miał w życiu lekko. Według sennika monety kolekcjonowane to zwiastun ciekawego zajęcia lub przeżycia. 

Skrzynia z monetami symbolizuje problemy finansowe.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Iga
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Ten sennik zmienił zupełnie mój światopogląd.


x