darmowy sennik Sen o zdradzie

Zdrada widziana we śnie nie koniecznie musi odnosić się do faktycznej zdrady w realnym życiu.

Według sennika zdrada bowiem ma naprawdę wiele różnych znaczeń.

Jeżeli śni Ci się, że zdradzasz partnera to jest to zwiastun dużych kłopotów, które to czekają Cię w najbliższym czasie. Kłopoty te mogą dotyczyć zarówno spraw prywatnych, jak też na przykład spraw związanych z pracą.

Z kolei zdrada partnera w kontekście tego, że to on nas zdradza zapowiada, że przezwyciężymy wszelkie trudności, z którymi borykamy się już od bardzo długiego czasu.

Planowanie zdrady partnera w marzeniach sennych to z kolei ostrzeżenie. Sen taki ostrzega przed wrogami, którzy działają na naszą niekorzyść i chcą nam za wszelką cenę zaszkodzić. Chcą pozbawić nas majątku, albo zaszkodzić w wielu innych sferach. Warto więc uważać na to z kim się zadajemy i jakie tajemnice powierzamy znajomym, ponieważ nigdy nie wiadomo kto z nich działa na naszą niekorzyść.

Sen o zdradzie partnera, kiedy to przyłapujemy go na gorącym uczynku oznacza, że ktoś kto zna Twoje sekrety ujawni je, co Tobie bardzo zaszkodzi.


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Tadek
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Nigdy te senniki nie przestaną mnie zaskakiwać.

Twoje imię: lea
Dodano: 28.02
0
0

Zdradziłam swojego chłopaka we śnie i co ciekawe nie miałam wyrzutów sumienia. Znaczenie snu przemawia jednak na moją niekorzyść. Muszę się mieć na baczności


x