darmowy sennik Sen o zdradzie swojej partnerki

Można postawić twierdzenie, że zdrada to ogromny ból zadawany dotychczasowej drugiej połówce, dla której burzy się cały dotychczasowy świat, a we współczesnych czasach zjawisko to występuje nader często. Zagrożenie nią wisi właściwie nad każdym związkiem. Uderza w dumę, miłość i zaufanie, czyli to, co najbardziej liczy się w każdej relacji uczuciowe. Zdradzona strona czuje się tak upokorzona i zła, że zazwyczaj następnym krokiem jest zakończenie wspólnego życia ze zdrajcą. Takie zdarzenie wywołuje urazy psychiczne, które będą często powracać we wspomnieniach. Przeważnie sny o niewierności wywołują nasz niepokój i zaczynamy się podświadomie obawiać, że w naszej rzeczywistości takie zjawisko również będzie miało miejsce, choć wcale nie musi tak być. Co w sytuacji, gdy mamy sen o zdradzie partnerki?
Szczegółowe znaczenie snu:
  • Sen mężczyzny o zdradzie partnerki jako przedmiot marzeń sennych naprawdę dobre znaczenie, które mówi o tym, że niewątpliwie jego kobieta na co dzień dochowuje mu wierności. Jednakże nadal zaniepokojony spogląda na przyszłość jego relacji. Możliwa jest również inna interpretacja odnosząca się do tego, że śniąca osoba stresuje się ostatnimi czasami.
  • Zdrada partnerki wyśniona przez kobietę symbolizuje nadchodzące kłopoty. Ich przyczyną może być Twój brak szczerości albo zachowywanie się w sposób sprzeczny z własnym sumieniem.
  • Zdrada obecnego partnera z jego poprzednikiem jako przedmiot marzeń sennych ma za zadanie ukazać to, że nie doceniasz należycie tej relacji, którą masz obecnie.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Maria
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Lubię czytać senniki.


x