darmowy sennik Sen o ustach

Często śniącym się nam elementem na który nie zwracamy aż tak uwagi są to usta. Jednak, widok ust we śnie może nam powiedzieć mnóstwo rzeczy.

Gdy usta są piękne i pociągające zapowiadają nadchodzące szczęście co będzie trwało przez długi czas. Spuchnięte to oznaka problemów finansowych, sine zapowiadają nadchodzącą złość i gniew. 

Sen o dużych ustach nawet jak nie są one osoby śniącej to znak zyskania większego poważania przez otoczenie. Wąskie zapowiadają stresujące sytuacje w których należy zachować zimną krew, a wszystko się rozwiąże szybko i bezproblemowo. Szerokie usta to optymizm. Najbliższy okres będzie Ci sprzyjał i będziesz bardzo pozytywnie nastawiony na wszystko.

Całowanie się w usta według sennika to długotrwała i głęboka miłość. Taka miłość o której człowiek marzy całe życie właśnie się zbliża wielkimi krokami.

Malowanie ust szminką można interpretować jako zainteresowanie i miłość do Ciebie przez kogoś z Twojego otoczenia. Gdy szminka jest koloru czerwonego zapowiada się gorąca i namiętna miłość.


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Gustaw
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Nigdy te senniki nie przestaną mnie zaskakiwać.

Twoje imię: Ilona
Dodano: 28.11
0
0

Dobrze czasem poczytać sobie sennik.

Twoje imię: zakochana
Dodano: 28.02
0
0

Śniło mi się, że mój partner całował mnie bardzo namiętnie w usta :) Nie sądziłam, że znaczenie snu o ustach sprawi mi taką radość.

Twoje imię: ~Lili
Dodano: 26.02
0
0

Sniło mi się,że malowałam usta czerwoną szminką...czekam na tę wielką namiętność ;)


x