darmowy sennik Sen o UFO

Ufo dla nas to coś nowego i nieznanego co może niektórych przerażać ale też licznych ciekawić i zachwycać. We śnie ufo to znak potrzeby odpoczynku. Codzienność stała się ostatnio najważniejsza i liczne problemy oraz stresy nie pozwalają Ci zająć się sobą i odpocząć. Gdy śni Ci się ufo zacznij się zastanawiać nad urlopem czy jakimś krótkim wyjeździe.

Gdy we śnie boisz się ufo oznacza to Twoje skryte uczucia i emocje przez dłuższą już chwilę. Nie powinieneś tego robić. Lepiej powiedzieć co się czuje, bo później wchodzą w drogę nowe problemy i komplikacje. 

Znalezienie się w ufo można interpretować w dwa sposoby. Po pierwsze, ostatnio jesteś bardziej aktywny i ciekawy życia z powodu jakiegoś zdarzenia, albo z drugiej strony, z powodu tego zdarzenia czujesz się zmieszany i przerażony. Nie ma co przesadzać w obydwie strony. Złoty środek to nie myśleć o tym tylko żyć chwilą.

Sen o ufo w którym zostajesz porwanym zapowiada nie jedną sprzeczkę i liczne nieporozumienia z którymś ze swoich sąsiadów. 

Są i sny gdzie to osoba śniąca jest ufoludkiem. W tej sytuacji, osoba śniąca nie czuje się dopasowana do najbliższego otoczenia. Coś w Twoim codziennym życiu Ci już nie odpowiada i czujesz że nie pasujesz. Najwyższy czas poszukać czegoś nowego.                 


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Laura
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Miałam taki sen.

Twoje imię: ~Rysiek
Dodano: 1.12
0
0

Porwało mnie ufo we śnie, i podmienili mi mózg. Nie poznałem mojego domu ani żony

Twoje imię: ~Mariusz84
Dodano: 10.04
0
0

Jeżeli to ja byłem UFO i żyłem na innej planecie? Jak można zinterpretować taki sen?


x