sen szczęście dzieci igły Prezent od zmarłego ojca

darmowy sennik Sen o sportowych butach

Motyw butów pojawiający się we śnie wskazuje na naszą aktualną pozycję społeczną. Sportowe buty zaś sprawiają, że czujemy się komfortowe i swobodnie.
Szczegółowe znacznie snu:
-Jeżeli nie czujesz się w pełni komfortowo ze swoim życiem, sen z butami sportowymi w roli głównej to zapowiedź zajścia pomyślnej dla Ciebie zmiany w Twoim życiu.
 -Widzenie, przeglądanie bądź kupowanie butów sportowych we śnie zwiastuje przemienienie Twojego życia na lepsze dzięki pewnej zmianie.
-Gdy śnisz o sobie w butach sportowych, dokonasz znaczącej zmiany w swoim życiu bez żadnej pomocy losu czy ludzi. Podjęte działania, które do niej doprowadziły, będą później motywować Cię do dalszej walki o lepszy byt.
-Zmagasz się ostatnio z jakimś kłopotami? Pojawienie się we śnie butów sportowych jest dobrą wróżbą.  Nic złego Ci się nie stanie, rozwiążesz problemy i odetchniesz.
-Buty sportowe można również interpretować inaczej: jako symbol przesadnej dyscypliny, która przytłacza ludzi żyjących w czyimś cieniu. Taki sen może popchnąć te osoby do działania.
 -Buty sportowe jako motyw senny mogą wyraźnie sugerować, że osoba śniąca potrzebuje więcej ruchu na co dzień, co z pewnością wywrze na nią pozytywny wpływ. Może być też tak, że jesteś osobą ćwiczącą regularnie: wtedy buty sportowe oznaczają, że aktywność fizyczna to istotna kwestia dla Ciebie. A może zwyczajnie podświadomie wiesz, że musisz zacząć więcej ćwiczyć, ponieważ Twoje ciało i kondycja fizyczna nie są w najlepszym stanie, a ten symbol senny tylko Ci to przypomina.

Dodaj komentarz do znaczenia snu