Inne nazwy snu:

sen o zniszczonych sandałach, sen o zgubionych sandałach, sen o nowych sandałach, sen o kupieniu sandałów

Odpowiednie jest twierdzenie, że noszone przez daną jednostkę obuwie dostarcza informacji o jej osobowości. W marzeniach sennych symbolizują one Twoją obecną pozycję społeczną. Sandały jako motyw przywodzą na myśl wygodę, wolność, lekkość, wewnętrzne piękno, wiarę, a ponadto marzenia o podróżach i odkrywaniu egzotycznych kultur. Przy interpretacji snu o takowym obuwiu należy uwzględniać kontekst, w którym je widzisz.
darmowy sennik Sen o sandałach

Szczegółowe znaczenie snu:
  • Sandały pojawiające się we śnie można interpretować jako wskazówkę co do naszego postępowania. W stosunku do niektórych ludzi należy wykazać się większym taktem, ażeby nie wywołać w nich urazy.
  • Brakuje Ci opanowania w podejściu do różnych sytuacji i relacji w życiu, jeżeli śnisz o zniszczonych lub podartych sandałach.
  • Jeżeli widzisz brudne sandały we śnie, oznacza to, że powinnaś bądź powinieneś zacząć działać na własną rękę bez oglądania się na innych.
  • Sandały raniące stopy we śnie symbolizują jakieś wyzwanie wymagające poświęceń.
  • Jeżeli śnisz o czyszczeniu sandałów, oznacza to, że w niedalekiej przyszłości ktoś obdarzy Cię zaufaniem.
  • Jeżeli śnisz o kupowaniu sandałów, z pewnością w swoim życiu masz ludzi, którzy przybędą Ci z pomocą w złych chwilach życia.  Jak podają senniki, możesz też dokonać głupiego wyboru.
  • Sen o noszeniu sandałów interpretuje się następująco: otrzymasz propozycję zawodową, która będzie dobra pod względem finansowym. Według innego znaczenia pokonasz obecne kłopoty wyłącznie dzięki własnej bezkompromisowości.
  • Zgubienie sandałów jako przedmiot marzeń sennych interpretuje się następująco: najbliższe otoczenie sądzi, że jesteś ekscentrykiem i oryginałem. Te przymioty mogą przyczynić się do Twojego sukcesu w życiu.
  • Jeżeli pożyczasz sandały we śnie, uważaj przed niemoralnym postępowaniem.
  • Jeśli masz sen o odnalezieniu sandałów, to wyraźny sygnał, że musisz zmienić kierunek w życiu albo też zapoczątkować nowy rozdział.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Marcelina
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Sprawdza się!

Twoje imię: natka
Dodano: 28.02
0
0

Chodziłam w sandałach w moim śnie.Zastanawiam się ostatnio nad zmianą pracy...Czyżby sen miał się okazać proroczy? Ciekawe, że sandały mają takie znaczenie

Twoje imię: ~gojaT
Dodano: 26.02
0
0

Bardzo ciekawa interpretacja...czekam zatem na wyzwania


x