darmowy sennik Sen o romansie z szefową

Szefowa pojawiająca się we śnie może być zwiastunem naszego przepracowania, zbytniego zaangażowania się w sprawy firmy oraz ciągłego myślenia o swoich obowiązkach w pracy. Jednak romans z nią ma nieco inne znaczenie.

Najczęściej przydarza się on mężczyznom, ponieważ mają oni fantazje seksualne na temat swojej szefowej, zwłaszcza jeśli jest ona młodą i władcza kobietą.

Według sennika romans z szefową może jednak również oznaczać ich niezadowolenie ze związku albo nieodwzajemnioną miłość. Wówczas powinniśmy się skupić na naszej relacji i pomyśleć o tym, czy rzeczywiście warto w nią wkładać energię i poświęcać czas takiemu związkowi. 

Sen o romansie z szefową jeśli towarzyszy mu seks oznacza również pogoń za awansem. Być może nie skupiamy się na tym pragnieniu na co dzień, ale warto sobie uświadomić, że najwyższy czas na osiągnięcie lepszego stanowiska, bo obowiązki, które wykonujemy mogą nam już nie przynosić satysfakcji. Co więcej może jesteśmy stworzeni do rozdzielania innym pracy i nadajemy się na kierownika czy szefa. Warto o tym pomyśleć. 

Znaczenie snu romans z szefową może się także wiązać z pewnym skandalem, który może nas dotyczyć. Nie zawsze warto ryzykować dla lepszego stanowiska.

Skandal ten może także dotyczyć sfery rodzinnej lub partnerskiej. Uważaj więc teraz co mówisz i robisz, pomyśl dwa razy zanim podejmiesz decyzję.


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Wiktor
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 21.01
0
0

Moja szefowa to naprawdę fajna babka ale żeby odrazu romansować z Nią przez sen ?

Twoje imię: Elenia
Dodano: 28.11
0
0

Bardzo fajny sennik. Gorąco polecam. Sprawdza się!


x