Inne nazwy snu:

sen o narodzinach dziecka, sen o rodzeniu dziecka

Symboli pojawiających się w naszych snach nie należy interpretować zbyt dosłownie. Jeśli śni nam się, że my lub ktoś we śnie jest w ciąży, nie koniecznie musi to oznaczać, zajście w ciążę, choć faktycznie może zapowiadać pojawienie się nowego członka w rodzinie.
darmowy sennik Sen o rodzącym się dziecku

  •  Sam poród pojawiający się marzeniach sennych, niezależnie od tego komu się on śni i kto rodzi, bardzo często zwiastuje pomyślne zmiany. Interpretacje ludowe, rodzenie dziecka we śnie tłumaczą jako zapowiedź sukcesów i pomyślności finansowej.
  • Ciąża jak i sam poród oznaczają nowe okoliczności, które mogą w znaczący sposób wpłynąć na nasze dotychczasowe życie.
  • Jeśli sen o rodzącym się dziecku wzbudza w nas pozytywne emocje i pojawiają się tam nasi najbliżsi, może to symbolizować korzystne zmiany zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.
  • Podobnie sen o kobiecie rodzącej dziecko, może zapowiadać pomyślne rozwiązanie jakiejś sprawy lub dobre wieści. Takie sny zazwyczaj interpretuje się jako zwiastun powodzenia w biznesie, istotne polepszenie sytuacji materialnej lub poprawę warunków bytowych.
  • Z kolei jeśli to mężczyzna śni o narodzinach dziecka, może być to przejawem silnego, podświadomego pragnienia zmian, zakończenia jakiegoś związku czy zamknięcia ważnego etapu w życiu. Taki sen może być sygnałem, iż jest on gotowy na zmiany, otwiera się na nowe możliwości, związki.

Dodaj komentarz do znaczenia snu


x