darmowy sennik Sen o pszczołach

Według sennika pszczoły pszczoła jako symbol senny może mieć zarówno pozytywne jak i negatywne znaczenie. Sen o pszczołach interpretuje się w odniesieniu do wielu innych sytuacji pojawiających się w danym śnie.

Sen o pszczołach, które są bardzo łagodne zapowiada bardzo szczęśliwe małżeństwo udane wesele lub po prostu szczęśliwe życie rodzinne.

Jeżeli w twoim śnie pojawiają się dzikie pszczoły, albo atakujące cię pszczoły jest to zapowiedź bardzo poważnych kłopotów, z którymi ciężko będzie ci sobie poradzić. Możliwe, że czeka cię sporo złośliwości i pomówień ze strony innych osób.

Jeżeli śni ci się, że pszczoła cię ukłuła jest to zapowiedź bardzo bolesnych doświadczeń z jakimi przyjdzie ci się zmierzyć. Czasami sen taki jest ostrzeżeniem przed osobami, którym powierzyłeś ważną tajemnicę. - zawiedziesz się bardzo na nich.

Sen o pszczołach można bardzo często interpretować w odniesieniu do pracy - zapowiada to bowiem bardzo pracowity okres w twoim życiu, który będzie wymagać od ciebie wielu wyrzeczeń i wysiłku.

Jeżeli przydarzy ci się sen, że to ty jesteś pszczołą oznacza to, że w realnym życiu reprezentujesz wiele pozytywnych cech - to między innymi pracowitość, mądrość czy też kreatywność.

Jeżeli głównym motywem jest brzęczenie pszczół, które słyszysz to jest to zapowiedź, że powiodą się wszystkie twoje plany oraz działania jakich podjąłeś się w ostatnim czasie.

Sen, w którym zabijasz pszczoły zapowiada sporo kłopotów w najbliższym czasie. Aby im zaradzić będziesz musiał podjąć wiele działań i trudu.

Sen, w którym głównym motywem jest martwa pszczoła sugeruje, że czekają cię w najbliższych dniach spore wydatki. Powinieneś już dzisiaj się do nich przygotować - lepiej już zacznij oszczędzanie.

Łapanie pszczół we śnie zapowiada spore zyski, dzięki którym jakość twojego życia bardzo się poprawi.

Jeżeli we śnie widzisz przewrócony ul z pszczołami to zapowiedź, że twój los bardzo zmieni się na gorsze. Czekają cię ciężkie czasy.
Sen, w którym pojawia się królowa pszczół zapowiada, że niedługo spotkasz w swoim życiu ważną kobietę, która to odmieni twój los.

Pszczoła zbierająca nektar lub latająca w pięknym potoczeniu kwiatów to zawsze zwiastun ogromnego szczęścia, dobrych chwil i pomyślności.

Rojące się pszczoły to bardzo dobry symbol na przykład dla rolnika - sen taki zapowiada bowiem obfite plony.

Sen, w którym widzisz rój pszczół w swoim domu zapowiada dobrobyt, harmonię rodzinną i pomyślne czasy.

Jeżeli w swoim śnie szybko rozganiasz rój pszczół to jest to ostrzeżenie przed pożarem.

Truteń widziany we śnie symbolizuje kogoś bardzo leniwego, kto przebywa w twoim najbliższym otoczeniu.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: ~Karolina
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 12.02
0
0

Śniło mi się że znalazłam martwa pszczołę gdy ja gdy chciałam ją wyrzucić to ożyła i leciała w stronę mojej twarzy myślałam że chce atakować ale ona tylko latała a ja jak ta głupia się od niej odpedzałam bo bałam się że zdechła ożyła

Twoje imię: maja
Dodano: 25.06
0
0

co oznacza sen o osach ? - agresywnych osach atakujących ludzi na plaży

Twoje imię: tomek
Dodano: 25.06
0
0

śniło mi sie ostatnio - sen o szerzeniach. Straszne było bo szerszenie zabijału i zjadały pszczoły któr nic nie mogły zrobić - latały z kwiatków do ula i były zabijane bez żadnego oporu przez szerdzenie. W moim przypadku to oznacza oszustwo pracowników w pracy.

Twoje imię: marek
Dodano: 25.06
0
0

zawsze sen z pszczołami zwiastuje dobrą ciężka ale opłacalną pracę. Działą to w 100 %.

Twoje imię: teresa
Dodano: 25.06
0
0

Lubie pszczoły - często mi się śni ze latam z nimi po łące i zbieram nektar - zawsze mnie coś miłego po tym spotyka