Inne nazwy snu:

sen o wychudzonym psie, sen o martwym psie, sen o głodnym psie

Powszechnie znane jest twierdzenie, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka i właściwie trudno się z tym nie zgodzić. Nie dość, że pozytywnie oddziałuje na naszą psychikę, to jeszcze ochrania nas i nasz dom przed niebezpieczeństwami. Pojawiający się w marzeniach sennych może symbolizować przyjaciela, wroga, oddanie, zdradę, szczerość, kłamstwo, wierność, niskie pobudki, strach, bezwzględność, bezpieczeństwo i odwagę.
darmowy sennik Sen o psie chorym

Motyw bycia chorym we śnie wskazuje na dysharmonię panującą w życiu oraz chęć duchowego oczyszczenia. Jaka jest więc interpretacja snu o psie, który jest chory?
 
Szczegółowe znaczenie snu:
  • Sen o chorym psie mówi o dawnej przyjaźni, która kiedyś była dla Ciebie czymś wyjątkowym, ale teraz Twoje kontakty z tą osobą uległy ograniczeniu. Może stało się tak, dlatego że dawałaś bądź dawałeś przyjacielowi za mało wsparcia, gdy akurat tego potrzebował. Inna interpretacja tego snu mówi o niedomówieniach i niejasnościach między Tobą a tą osobą.
  • Jeżeli śnisz o chorym i zmizerniałym psie, możesz spodziewać się nadejścia trudności życiowych. Dobrze byłoby przygotować się na nie.
  • Inna interpretacja mówi też o złym stanie zdrowia bliskiego. Ponadto taki sen powinien sprawić, że zapali się u Ciebie w głowie czerwona lampka. Długo się zastanawiaj, zanim podejmiesz jakąś decyzję czy działanie, a także uważaj na ludzi, ponieważ coś z tego może w przyszłości okazać się źródłem komplikacji w Twoim życiu.
  • Chory pies w marzeniach sennych może mieć także inną interpretację, której znaczenie odnosi się do Twoich kontaktów społecznych. Mówi ona, że będziesz mieć do czynienia na każdym kroku z przeszkodami, brakiem zrozumienia i niechęcią do osiągnięcia jakiegokolwiek porozumienia.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Sabinka
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Sprawdza się!


x