darmowy sennik Sen o przyjęciu

Według sennika przyjęcie jest pozytywnym znakiem we śnie. Zaproszenie nas na przyjęcie symbolizuje coś dobrego, co nas niebawem spotka. Kiedy śnisz, ze jesteś gospodarzem przyjęcia i panuje na nim przyjemna atmosfera, to przygotuj się na walkę z przeciwnościami losu, z którymi jednak sobie doskonale poradzisz. Sen o przyjęciu urodzinowym oznacza Twoje dobre samopoczucie i pozbycie się zmartwień. Jeśli urządzasz przyjęcie, spędzisz miło czas w granie zabawnych osób. Znaczenie snu przyjęcie weselne to długie i udane małżeństwo. 

Kiedy śnisz, że jesteś na przyjęciu gościem, czeka Cię wielkie powodzenie. Jeśli dostałeś zaproszenie na przyjęcie, cechuje Cie na jawie życzliwość, dzięki której cieszysz się sympatią innych. Szykowanie wielkiego przyjęcia wróży wyzwanie, którego będziesz musiał się podjąć. 

Kiedy śni Ci się impreza, jesteś osoba bardzo towarzyską. Nie służy Ci siedzenie samotnie, więc korzystaj z wszelkich okazji to spotkania się z innymi ludźmi. Impreza do białego rana to symbol pomyślnego rozwiązania spraw zawodowych. Kiedy idziesz na imprezę, uda Ci się zakończyć kolejny etap życia. Gdy organizujesz imprezę w domu, poznasz wielu ciekawych ludzi, którzy będą dla Ciebie inspiracja w działaniu. Opuszczanie imprezy zwiastuje udane i szczęśliwe małżeństwo. Wieczór panieński we śnie to znak, że tęsknisz za byciem niezależnym i chciałbyś się uwolnić od obowiązków. Wiejska potańcówka symbolizuje zaś dobrą passę, która teraz Cię nie opuści. 


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: cezary
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Dobrze czasem poczytać sobie sennik.

Twoje imię: Anka
Dodano: 1.03
0
0

Znaczenie snu o imprezie doskonale obrazuje moją osobowość. Świetny opis, wszystko się zgadza :)

Twoje imię: anulka
Dodano: 28.02
0
0

Świetny ten sennik naprawdę! Nie spodziewałam się :)

Twoje imię: ~mistrzu
Dodano: 26.02
0
0

Same przyjemności wynikają z tego snu :) znaczenie rewelacja


x