darmowy sennik Sen o przygotowaniach do ślubu

Sen o przygotowaniach do ślubu, tak samo jak samym ślubie czy sukni ślubnej jest pozytywną wróżbą. Według sennika przygotowania do ślubu śniące się osobom, które rozpoczynają nowe przedsięwzięcie, podejmują się inwestycji lub zakładają firmę zwiastują osiągnięcie zamierzonego celu. Kiedy więc śnisz o przygotowaniach do ślubu, spokojnie możesz się zająć swoimi długo planowanymi działaniami, bo teraz mają one szansę na największe powodzenie. 

Sen o ślubie przytrafia się najczęściej narzeczonym, którzy właśnie go planują. Nie oznacza on jednak nic złego. Przygotowania do niego są dla nas znakiem, że ten dzień obędzie się bez niespodzianek i wszystko ułoży się po naszej myśli. Nie ma sensu więc się na zapas martwić. 

Kiedy śni nam się, że bierzemy ślub, oznacza to, że czeka nas wyjątkowe wydarzenie, uroczystość, która jednak może wiązać się z dużą odpowiedzialnością. Dodatkowo ślub może przestrzegać nas przed drobnymi kłopotami, zwłaszcza finansowymi. Ślub kościelny symbolizuje wierność, ale też może być wróżbą pogodzenia przeciwności np.: załagodzenia konfliktów w rodzinie. Ślub cywilny obrazuje zaś zobowiązania prawne albo zwiastuje nam nieodwzajemnioną miłość. 

Gdy śni Ci się, że bierzesz ślub z osobą, której nie znasz, odczuwasz na dobie ciężar wielu obowiązków. Musisz się zastanowić czy na pewno wszystkie do Ciebie należą i nikt nie może Ci w nich pomóc. Spóźnienie się na własny ślub oznacza, że przeoczyłeś jakąś okazję, która mogła być dla Ciebie istotna. Bądź czujny, bo po raz kolejny może Ci coś przejść koło nosa.


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: ~Karol34
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 10.04
0
0

Ja i ślub?? :D Nigdy.. A tu nagle sen że przygotowuje się do własnego ślubu i cały czas coś się źle dzieje..