darmowy sennik Sen o przeżyciu wypadku samochodowego

Wypadek samochodowy we śnie jest symbolem naszej nieostrożnej jazdy. Najwyższy czas zacząć bardziej uważać na drodze.

Może on również oznaczać nasze lęki i obawy. Być może sami boimy się prowadzić samochód lub martwimy się o bliskich, którzy właśnie otrzymali prawo jazdy lub zakupili nowy pojazd.

Ponadto wypadek samochodowy pojawiający się w naszym śnie może być symbolem nieodpowiedniego trybu życia. Nie zaprowadzi on do niczego dobrego, więc już teraz warto zacząć go zmieniać.

Wypadek samochodowy może również zwiastować otrzymanie awansu. Jeśli już długo na niego pracujemy, nasze wysiłki zostaną w końcu docenione.

Według sennika przeżycie wypadku samochodowego oznacza obracanie się w niewłaściwym towarzystwie, które może jedynie wpędzić nas w kłopoty. Nowi znajomi są lekkomyślni i nie liczą się z niczyim zdaniem.

Sen o przeżyciu wypadku samochodowego to również wielkie szczęście i korzyści finansowe. Teraz nie będzie Cię opuszczało szczęście ani pomyślność w sprawach materialnych. Możesz spokojnie zacząć realizować swoje plany.

Znaczenie snu przeżycie wypadku samochodowego to również groźba wypadku na jawie. Musisz teraz zacząć uważać na siebie i innych, bo inaczej może Cię spotkać nieszczęście.                  


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Jadzia
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Zawsze słucham się senników.


x