darmowy sennik Sen o pocałunku

Sen o pocałunku najczęściej należy do tych przyjemnych. Wyraża sympatię, namiętność i uznanie, bliskość oraz troskę. Według sennika pocałunek to symbol bardzo bogaty. Duże znaczenie w jego interpretacji maja jednak pozostałe elementy widziane we śnie.

Sen o całowaniu kogoś w rękę oznacza, że mamy do tej osoby ogromy szacunek.

Jeżeli całujemy zupełnie obcą osobę, to jest to nawiązanie do naszej osobistej kultury, która jest bardzo wysoka. To też znak, że u innych osób cenimy sobie dobre wychowanie i zwracamy na to bardzo dużą uwagę.

Jeżeli we śnie całujemy kogoś w usta to jest to odzwierciedlenie przede wszystkim uczucia miłości, tęsknoty i oddania.

Jeśli całujemy w policzek, to z kolei jest to zwiastun awansu w pracy, sporej nagrody lub też wygranej.

Pocałunek w czoło wyraża natomiast olbrzymią radość i czułość.

Bardzo skromny pocałunek, typowo przyjacielski oznacza, że w realnym życiu mamy z tą osobą bardzo dobre relacje.

Jeżeli jednak całujemy przyjacielsko osobę, z którą w realnym życiu niezbyt dobrze się dogadujemy, to taki sen zapowiada szybka poprawę relacji na bardzo długi czas.

Sen, w którym jesteśmy całowani przez rodziców to symbol wsparcia i pomocy. Znaczy to więc, że w realnym życiu zawsze możemy liczyć na wsparcie rodziców, jak również innych członków rodziny.

Jeżeli we śnie widzimy całujących się ludzi to jest to przestroga. Sen taki oznacza bowiem, że za bardzo interesujemy się życiem innych ludzi, przez co często zaniedbujemy swoje obowiązki. Sen ten jest więc wyraźnym sygnałem do tego, żeby zająć się swoim życiem.

Pocałunek kogoś z rodzeństwa na przywitanie oznacza, że nasze życie osobiste jest bardzo udane – i chodzi tutaj zarówno o życie z partnerem, jak i relacje w rodzinie.

Sen o pocałunku osoby starszej nawiązuje do ogromnego rozczarowania w miłości, które w ostatnim czasie nas spotkało, albo które dopiero nas czeka.

Skraść komuś pocałunek we śnie zapowiada szczęśliwą miłość na wiele lat.                 


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: semi
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.02
0
0

Śniło mi się, że pocałowałam starszą panią w rękę. Sen o pocałunku oznacza dla mnie ogromne rozczarowanie miłosne. W życiu bym nie przypuszczała, że spotka mnie coś podobnego

Twoje imię: ~Olek
Dodano: 26.02
0
0

Jeden z moich ulubionych snów. Znaczenie snu jeszcze bardziej mi się podoba :)

Twoje imię: ~Basia865
Dodano: 10.04
0
0

We śnie nie znałam chłopaka z którym się całowałam ale i tak miałam wrażenie że kiedyś już go widziałam..Ale całkiem przyjemny sen :)


x