Inne nazwy snu:

zdrada

darmowy sennik Sen o nielojalnym partnerze

Zdrada to poważny występek, który sieje zniszczenie w relacjach damsko-męskich. Mimo potępienia, jest coraz bardziej popularnym zjawiskiem, który może właściwie spotkać każdą parę. Godzi w jakoś związku, ponieważ podważa zaufanie, miłość i szczerość, a więc najważniejsze wartości. Strona zdradzona ma urażoną dumę, jest upokorzona, zła i najczęściej nie może dalej żyć ze zdrajcą, co popycha ją do decyzji o rozstaniu. Takie zdarzenie jest bardzo bolesne i odciska piętno na późniejszych relacjach takiej osoby. Marzenia senne o zdradzie nie należą do przyjemnych i budzą naszą obawę, że sen spełni się w rzeczywistości, jednak niekoniecznie musi się tak stać. Jaki sens ma więc sen o zdradzie męża?
 
Szczegółowe znaczenie snu:
 
  • Jeżeli śnimy o zdradzie męża, możemy mieć pewność, że znaczenie snu będzie odnosiło się do naszej pracy, rodziny lub kontaktów społecznych.
  • Śnienie o zdradzie męża oznacza, że najprawdopodobniej dość często czujesz strach, który paraliżuje Cię do tego stopnia, że uniemożliwia działanie. Ponadto sen taki może oznaczać, że nie wierzysz w siebie.
  • Sen o zdradzie męża stanowi także zwiastun zniknięcia nękających Cię kłopotów oraz nadejścia pozytywnego okresu w Twojej rzeczywistości.
  • Jeżeli we śnie mąż mówi Ci o zdradzie, okazując wstyd i skruchę, wówczas oznacza to poprawę Twojej sytuacji życiowej po okresowych problemach.
  • Sen, w którym mąż nie poczucia się do winy z powodu własnej zdrady, jest przejawem tego, że będziesz samotnie walczyć ze zbliżającymi się trudnościami życiowymi.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Baśka
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 2.07
0
0

Nie ma partnera wiec nie rozumie czemu mi się przyśnił

Twoje imię: Kacper
Dodano: 27.11
0
0

Miałam taki sen.


x