Inne nazwy snu:

Sen o gołębiu

darmowy sennik Sen o latającym gołębiu

Kiedy śni Ci się gołąb jest on ostrzeżeniem przed plotkami lub zwiastuje zbliżenie erotyczne. Tylko z pozoru jest on delikatny i płochliwy, więc może symbolizować taką właśnie osobę. 

Sen o gołębiu, który grucha to zapowiedź otrzymania dobrej rady. Jest to również wróżba połączenia kochanków. Siedzący lub latający gołąb oznacza znajomość z ważnymi osobami. Karmienie gołębia jest wskazówką, by starać się sprawić przyjemność wysoko postawionym przyjaciołom, ponieważ mogą nam się oni szybko odwdzięczyć. 

Jeśli wystraszyłeś, złapałeś, zabiłeś lub zjadłeś gołębia, z własnej winy stracisz czyjeś względy. Strzelanie do gołębi wskazuje na zdemaskowanie w pracy Twojego oszustwa. Kiedy widzisz je szybujące w powietrzu, przyjaźń z kimś wpływowym pozwoli w nawiązaniu korzystnych kontaktów. Dwa dziobiące się gołębie to symbol szczęśliwej miłości oraz udanej przyjaźni. Para gołębi zwiastuje udany związek. Wiele gołębi naraz to rodzinne szczęście. Zraniony gołąb oznacza tłumienie potrzeb emocjonalnych. Według sennika gołąb biały oznacza dobrą przyszłość i spokój. Gołąb czarny wróży śmierć i nieszczęście. Szary gołąb jest zaś symbolem człowieka nadwrażliwego. Handlarz gołębiami jest symbolem wesołych czasów. Gołębnik oznacza zyski i profity.

Znaczenie snu gołąb, kiedy zjada go jakieś inne zwierzę to konsekwencje za rozpowszechnianie plotek na czyjś temat. Pasiasty gołąb ostrzega Cię przed oszustem.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Hubert
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 2.07
0
0

Sennik ok

Twoje imię: Leon
Dodano: 27.11
0
0

Śniło mi się.


x