Inne nazwy snu:

hipopotam sennik, znaczenie snu o hipopotamie

Hipopotam to odległe, nieco egzotyczne zwierzę, które budzi zaciekawienie, zainteresowanie i chęć przyjrzenia się z bliska. W świadomości ludzi postrzegany jest jako powolne, ociężałe zwierzę, ale z drugiej strony, ze względu na swoje rozmiary, widziany jako silne zwierzę. Co więc może oznaczać sen, w którym występuje hipopotam?
darmowy sennik Sen o hipopotamie

Sen o hipopotamie to odzwierciedlenie pragnień śniącego o podróży, być może do jakiegoś dalekiego, egzotycznego kraju, to może być podróż życia, o której śniący myślał przed dłuższy czas. To także przestroga, by w najbliższym czasie nie podejmować żadnych wiążących decyzji dotyczących interesów, finansów, dlatego że mogą one przynieść przykre konsekwencje. Planowane nowe przedsięwzięcia biznesowe mogą przynieść jedynie straty. Sen o pływającym w wodzie hipopotamie jest przestrogą dotyczącą najbliższego otoczenia śniącego. Mówi o tym, by baczniej przyjrzeć się wszystkim osobom dookoła i pomyśleć, którym tak naprawdę można zaufać. Może zdarzyć się taka sytuacja, w której ktoś z najbliższego otoczenia śniącego wykorzysta jego zaufanie i będzie działał na jego niekorzyść. To spowoduje kłopoty, nieporozumienia, sytuacje, które będzie ciężko rozwiązać. Ucieczka przed hipopotamem to ostrzeżenie, sugestia, by zwolnić rytm życia, gdyż takie szybkie tempo życia nie prowadzi do niczego dobrego, nadwyręża organizm, powoduje stres i negatywnie wpływa na zdrowie. Jest to więc odpowiedni czas, by zadbać o swoje zdrowie.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: ~Patrycy485
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 15.10
0
0

Miałem sen, w którym jeździłem na hipopotamie, więc sen niejako był własnie o nim, a na jakąś ciekawą wycieczkę także bym pojechał.


x