Sny są nieodzowna częścią każdego z nas. Są to obrazy senne, które pojawiają się bez naszej ingerencji. Nie mamy wpływu na to co danej nocy nam się śni. Mogą to być sny przyjemne, w których przytrafiają nam się sytuacje, o których bardzo często marzymy, a mogą się trafić rzeczy szokujące i traumatyczne takie jak koszmary. Do jednych z nich należy sen o egzorcyzmach. Egzorcyzm jest nieprzyjemnym obrzędem, który ma na celu ratowanie opętanej osoby z rąk "złego ducha" np. demona. W snach mogą się dziać różne sytuacje. W odniesieniu do egzorcyzmu może zdarzyć się, że to my jesteśmy opętani, ktoś z naszych znajomych lub nieznana nam osoba, odprawianie egzorcyzmu może przypaść nam, księdzu lub egzorcyście.
darmowy sennik Sen o egzorcyzmach

Aby dobrze zinterpretować sen należy wszystkie szczegóły dobrze zrozumieć i przeanalizować. Należy zastanowić się co może być przyczyną tego, że przyśniły nam się takie rzeczy i osoby, a nie inne. Egzorcyzm jest symbolem walki i oczyszczenia, dlatego też nie należy negatywnie odbierać tego snu. Pomimo tego jaką formę ma egzorcyzm i co dzieje się z ludźmi podczas niego jest to sen o pozytywnym wydźwięku. Oznacza on, że walczysz obecnie z przeciwnościami losu, nie godzisz się na obecny stan rzeczy lub jakaś cząstka Ciebie zaczyna się buntować i sprawia problemy. W takich momentach należy dokładnie zastanowić się jaka jest przyczyna złego samopoczucia i próbować ją naprawić lub zmienić. Jeśli zastanawiasz się nad zmianami lub wahasz się przed podjęciem ważnej decyzji egzorcyzm jest oznaką, że obecny stan jest idealnym, aby to zrobić. Wskazuje, że posiadasz w sobie na tyle siły żeby sprostać wyzwaniom. W zależności od tego jak zachowujesz się we śnie w stosunku do egzorcyzmu, taki stosunek masz do zmian. Jeśli boisz się, jesteś przerażony, oznacza to, że martwisz się o swoją przyszłość i prawdopodobnie nie jesteś gotowy na zmiany, jeśli natomiast stosunek jest obojętny, a wręcz pozytywny oznacza, że jesteś gotowy na nadejście zmian i posiadasz odpowiednią siłę do wykonania zadania. 

 • Widzieć egzorcyzmy: słuchaj rad bliskich, mogą bardzo Ci pomóc.
 • Przygotowywać się do egzorcyzmu: zadbaj o relacje rodzinne, ostatnio uległy pogorszeniu.
 • Odprawiać egzorcyzmy: możliwy awans w pracy lub zmiana pracy.
 • Przechodzić egzorcyzmy: wskazuje na Twoją naiwność i wiarę w nieodpowiednich ludzi.
 • Rozmowa z egzorcystą: w najbliższym czasie znajomi pomogą Ci w problemach.
 • Kłótnia z egzorcystą: nie powinieneś zastanawiać się nad podjęciem decyzji.
 • Zamawiać egzorcyzm: najbliżsi pomogą Ci w trudnych decyzjach.
 • Bać się egzorcyzmu: w niedalekiej przyszłości staniesz przed trudnym wyborem.
 • Być świadkiem egzorcyzmu: problemy z przeszłości obrócą się na dobre.
 • Opętanie: nie spodobają Ci się nowi znajomi, przez co narobisz sobie problemów.
 • Demon: wróżba pogorszenia samopoczucia i kondycji psychicznej.
 • Ksiądz: wróży pomyślne zakończenie spraw o skomplikowanym przebiegu.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: przerazona
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.02
0
0

To był przerażający sen, wręcz koszmar. Obudziłam się zlana potem. Nic mnie tak nie przeraża jak opętanie...Oby sen miał dobre znaczenie


x