darmowy sennik Sen o czyszczeniu zębów

Według sennika czyścić zęby we śnie to motyw, który zapowiada, że twoi zapracowani krewni wreszcie znajdą czas na to, aby się z tobą spotkać. Może to być spotkanie po wielu latach.
Sen o czyszczeniu zębów lub myciu zębów można tez interpretować na zupełnie inny sposób. Sen taki bowiem oznacza czasami, że stracisz dobrą reputację i dobre imię.
Sen o plombowaniu zębów zapowiada wiele nieprzyjemności, które jednak bardzo szybko przeminą.
Jeżeli głównym motywem twojego snu są zęby chwiejące się i ruszające to jest to zwiastun bardzo dużych strat finansowych.
Sen o wypadających zębach zapowiada straty finansowe, zrujnowaną karierę, albo utratę poczucia własnej wartości.
Jeśli we śnie wypadły ci zupełnie wszystkie zęby to jest to niestety ostrzeżenie przed groźnym wypadkiem albo długotrwałą chorobą.
Sen, w którym głównym motywem są szpary między zębami oznacza, że pewne ważne sprawy nie pójdą zupełnie po twojej myśli.
Jeżeli głównym motywem twojego snu są rosnące zęby to wiedz, że możesz spodziewać się sporej niespodzianki, która bardzo umili ci życie.
Sen o wyrzynających się zębach zapowiada spore zmiany w twoim życiu.
Jeśli w swoim śnie widzisz u kogoś piękne śnieżnobiałe zęby znaczy to, że towarzyszący ci w życiu przyjaciele są bardzo oddani i możesz na nich polegać.
Mieć proste zęby to zapowiedź bardzo dobrej passy zarówno w sprawach zawodowych, jak też sprawach osobistych.
Wyrwany ząb widziany we śnie to dla ciebie sugestia, że już najwyższy czas na uporządkowanie wszystkich twoich spraw finansowych.
Mieć wybite zęby to sen, który zapowiada sporo nieszczęść.
Złamane zęby to symbol, który zwiastuje ci sporo problemów zdrowotnych, jakie towarzyszyć ci będą jeszcze przez długi czas.
Jeżeli w swoim śnie widzisz połamane zęby, które dodatkowo są całe we krwi to znak, że czekają cię w najbliższym czasie spore problemy i życiowe perypetie.
Białe zęby widziane we śnie zawsze zapowiadają pomyślność i dobry czas w życiu.
Złote zęby to z kolei zapowiedź dobrobytu oraz szczęścia przez wiele lat.
Jeżeli przyśni ci się, że właśnie jesteś u dentysty i leczysz zęby jest to znak, że w najbliższym czasie czeka cię sporo kłótni. Sen taki oznacza też, że nie uda ci się rozwiązać poważnego problemu, który trapi cię już od dłuższego czasu.
Dziura w zębie zwiastuje sporo zgryzot, trosk i zmartwień.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: ~jak45
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 1.12
0
0

czyściłem we snie zeby szczoteczką az sie zlamala :[ a zeby zaczęły mi krwawić